Demija Mūra nedod aizviltajam Kačeram vieglu šķiršanos

Demija Mūra nedod aizviltajam Kačeram vieglu šķiršanos

FOTO: Reuters/Scanpix

Aktrise Demija Mūra (50) un Eštons Kačers (35) šobrīd jau savu laulības šķiršanu ir uzticējuši tiesai, jo sarunas par privātu izlīgumu nonākušas naidīgā gultnē, ziņo ārvalstu mediji.

Vairāk nekā gadu pēc tam, kad aktieri Demija Mūra un Eštons Kačers paziņoja par savu šķiršanos, Mūra beidzot aizpildījusi šķiršanās dokumentus, kuros pieprasījusi bijušā vīra finansiālu atbalstu un kompensācijas. Sarunas par finanšu sadalīšanu abu starpā bijušas «naidīgas», tādēļ šobrīd šķiršanās ir jau nonākusi līdz tiesai, vēsta ārzemju mediji.

«New York Post» informē, ka pēdējo 16 mēnešu laikā abi aktieri mēģinājuši nokārtot šķiršanās izlīgumu privāti, taču Mūra nav bijusi apmierināta ar šķiršanās piedāvājumiem, tādēļ viņas advokāti ceturtdien iesniedza dokumentus Losandželosas rajona tiesā.

Kačers savus šķiršanās dokumentus jau bija aizpildījis decembrī, taču Mūra bija nolēmusi dokumentu aizpildīšanu novilcināt līdz brīdim, kamēr tiks sasniegts abu pāru izlīgums, bet abu advokāti nav spējuši vienoties.

Demija pēc abu šķiršanās ir filmējusies tikai dažās neatkarīgajās filmās, tikmēr Eštons ir visatalgotākais televīzijas aktieris, kurš par filmēšanos populārajā seriālā «Two and a half men» 2012.gadā saņēmis 24 miljonus dolāru.

Pēc sešu gadu kopīgas laulības, pāris par abu šķiršanos medijiem paziņoja 2011. gada novembrī, kad Demija uzzināja par Eštona mīlas dēku ar aktrisi Milu Kunisu, ar kuru attiecībās ir vēl šobrīd.

Uz augšu