Liene Brikouska prezentēs patstāvīgas sievietes himnu

Liene Brikouska prezentēs patstāvīgas sievietes himnu

FOTO: Publicitātes foto

Ceturtdien, 14. martā, klubā «Coyote Fly» dziedātāja Liene Brikouska prezentēs jaunāko veikumu savā solomākslinieces karjerā – pirmatskaņojumu un videoklipa prezentāciju piedzīvos dziesma «Sapņu pilsēta». Skaņdarba autors ir grupas «A-Europa» līderis Artūrs Duboks, savukārt videoklips, gluži tāpat kā visi iepriekšējie, tapis sadarbībā ar radošo apvienību «Moodwork». Klipa režisors ir Ritvars Bluka, producents- «Mūzikas Video Kanāls“.

«Dziesma «Sapņu pilsēta» ir mana dēla Artūra Duboka jaunākā un mans kopdarbs - viņš ir visa hīta skaņu meistars, bet es esmu komponists un tekstu autors. Savukārt to visu kopā «sarežisēja» Gaitis Lazdāns – viens no labākajiem skaņu producentiem un ierakstu inženieriem Latvijā,» stāsta Duboks. Jaunā kompozīcija izceļas ar stilistisko krāsainību – Duboks to dēvē par intelektuāli sintētisku popu un, pēc paša komponista domām, tas ir atbilstošs Brikouskas personībai un muzikālajām gaitām.

«Ar Lieni bija ļoti viegli strādāt, jo, manuprāt, viņa pati vēl ir sava stila meklējumos. Līdz ar to man kā komponistam bija daudz brīvākas rokas – kādu šo dziesmu ieraudzīju un izjutu, tāda tā arī tapa, bez jebkādas minstināšanās,» tā dziesmas autors. Arī pati Liene uzsver, ka abiem izdevusies lieliska sadarbība.

«Sapņu pilsēta» ir stāsts par mūsdienu sievieti, kura pati spēj veidot savu ceļu. «Šo dziesmu rakstīju sievietēm, kuras ir sapratušas, ka viņu otra puse tomēr nav īstā un tiecas pēc brīvības un kaut kā jauna. Dziesmu caurvij doma, ka nevajag baidīties atstāt savas iepriekšējās attiecības pagātnē un veidot savu dzīvi tādu, kādu sieviete to vēlas. Būtībā tā ir patstāvīgas sievietes himna,» pārdomās par dziesmā ietverto vēstījumu dalās Duboks.

Brikouska par video klipa sižetu: «Šis bija sarežģītākais video no visiem. Tā filmēšana ilga četras dienas un katra no tām bija kā pārsteigums, jo liktenis mani saveda kopā ar brīnumainiem cilvēkiem. Katrs no viņiem jaunajā videoklipā ir ielicis savu artavu. Varētu sacīt, ka kopā mēs šo sapņu pilsētu uzbūvējām.» Dziedātāja neslēpj, ka aktīvi piedalījusies arī uzfilmētā materiāla montāžas procesā. «Jā, sēdēju ar kopā ar puišiem no rīta līdz vakaram. Galva kūpēja, bet nu varu drošu sirdi sacīt, ka esam lepni par paveikto!»

Īpašs paldies modes māksliniekam Bruno Birmanim, zīmolam «Amoralles„ (SockBox), veikalam «Sandyshop.lv“ un Igoram Lingam.

Uz augšu