Brikouska radījusi krūšu prezentāciju ar ieganstu «jauna dziesma»

FOTO: ekrānuzņēmums

Jau vēstījām, ka dziedātāja Liene Brikouska prezentēs jaunāko veikumu savā solomākslinieces karjerā – pirmatskaņojumu un videoklipa prezentāciju piedzīvos dziesma «Sapņu pilsēta». Skaņdarba autors ir grupas «A-Europa» līderis Artūrs Duboks, savukārt videoklips, gluži tāpat kā visi iepriekšējie, tapis sadarbībā ar radošo apvienību «Moodwork». Klipa režisors ir Ritvars Bluka, producents- «Mūzikas Video Kanāls».

Nu klips ir prezentēs un varam novērtēt mākslinieku veikumu. Tie, kas neradīs jaunas atklāsmes dziesmas saturā, vismaz varēs tuvāk izpētīt Lienes auguma uzbūvi.

Autors Artūrs Duboks stāstījis, ka jaunā kompozīcija izceļas ar stilistisko krāsainību. Viņš to dēvē par intelektuāli sintētisku popu un, pēc paša komponista domām, tas ir atbilstošs Brikouskas personībai un muzikālajām gaitām.

«Sapņu pilsēta» ir stāsts par mūsdienu sievieti, kura pati spēj veidot savu ceļu. «Šo dziesmu rakstīju sievietēm, kuras ir sapratušas, ka viņu otra puse tomēr nav īstā un tiecas pēc brīvības un kaut kā jauna. Dziesmu caurvij doma, ka nevajag baidīties atstāt savas iepriekšējās attiecības pagātnē un veidot savu dzīvi tādu, kādu sieviete to vēlas. Būtībā tā ir patstāvīgas sievietes himna,» pārdomās par dziesmā ietverto vēstījumu dalās Duboks.

Brikouska par video klipa sižetu: «Šis bija sarežģītākais video no visiem. Tā filmēšana ilga četras dienas un katra no tām bija kā pārsteigums, jo liktenis mani saveda kopā ar brīnumainiem cilvēkiem. Katrs no viņiem jaunajā videoklipā ir ielicis savu artavu. Varētu sacīt, ka kopā mēs šo sapņu pilsētu uzbūvējām.» Dziedātāja neslēpj, ka aktīvi piedalījusies arī uzfilmētā materiāla montāžas procesā. «Jā, sēdēju ar kopā ar puišiem no rīta līdz vakaram. Galva kūpēja, bet nu varu drošu sirdi sacīt, ka esam lepni par paveikto!»

Uz augšu