Bītlus saniknoja Joko Ono piedalīšanās ierakstos

FOTO: AFP/Scanpix

Eksbītls Pols Makartnijs atzinis, ka Joko Ono klātbūtne «The Beatles» mēģinājumos esot pamatīgi sadusmojusi slaveno popmūzikas grupu.

«Mēs bijām ļoti saliedēta grupa, tāpēc nebijām sajūsmā par to, ka Džona [Lenona] un Joko attiecības kļuva nopietnākas,» atceras Makartnijs. «Taču tagad es saprotu, ka viņš izbaudīja savu jauniegūto brīvību.»

«Kad viņa ienāca ierakstu studijā un apsēdās mums visiem pa vidu - es joprojām atzīstu, ka mēs visi vārījāmies no dusmām. Mēs esam par to runājuši, un es domāju, viņa saprot, ka tas mums bija pamatīgs šoks. Tomēr daudzas lietas mums tolaik nāca par labu, lai arī tad mēs noteikti tā nedomājām,» viņš atklāja.

Kā jau ziņots, Makartnijs pagājušogad sacīja, ka Ono neesot vainojama pie «The Beatles» izjukšanas, pieliekot punktu ilglaicīgajām baumām. «Viņa noteikti nesagrāva grupu. Tā sabruka pati,» viņš norādīja, piebilstot, ka Ono esot iedvesmojusi dažas no Lenona labākajām dziesmām.

«Es nedomāju, ka viņš tās būtu radījis bez Joko, tāpēc viņu ne pie kā nevar vainot,» teica 70 gadus vecais Makartnijs. «Viena no lietām, kas viņam patika Joko, bija viņas avangardiskā puse, neparastais skatījums. Viņa parādīja citu dzīvesveidu, kas viņam šķita ļoti pievilcīgs. Bija pienācis Džona laiks aiziet no grupas.»

Tā vietā Makartnijs vainu daļēji novēla uz uzņēmēju Alenu Kleinu, kurš stājās bītlu iepriekšējā menedžera Braiena Epšteina vietā pēc viņa nāves.

Uz augšu