Gorkšam zaudējums un tabulā priekšpēdējā vieta (5)

Zaudējumu Anglijas otrās spēcīgākās līgas - «Championship» - spēlē sestdien cieta Latvijas futbola izlases kapteiņa Kaspara Gorkša pārstāvētā Vulverhemptonas «Wanderers» komanda, kas ar rezultātu 1:3 (1:1) savā laukumā piekāpās Hadersfīldas «Town» futbolistiem.

Gorkšs kārtējo reizi laukumā atkal pavadīja pilnas 90 minūtes, tomēr neglāba vienību no neveiksmes.

Rezultātu jau ceturtajā minūtē atklāja «Wanderers» komandu pārstāvošais Īrijas izlases futbolists Stīvens Vords, bet turpinājumā precīzi izcēlās tikai viesi.

Šis «Wanderers» komandai bija otrais zaudējums pēc kārtas, kas seko pēc trīs uzvaru sērijas.

«Championship» kopvērtējumā «Wanderers» ar 48 punktiem 42 mačos atkrita jau uz 23. pozīciju 24 komandu konkurencē, bet Hadersfīldas komanda ar 51 punktu pakāpās uz 19. pozīciju.

Sezonas beigās vietu otrajā spēcīgākajā valsts līgā zaudēs trīs vājākās komandas.