«Koru Karos» zēnu koris izpildīs Renāra Kaupera dziesmu «Mēs iesim tuvāk»

«Koru Karos» zēnu koris izpildīs Renāra Kaupera dziesmu «Mēs iesim tuvāk»

FOTO: Publicitātes foto

Šo svētdien, 21.aprīlī TV3 raidījumā «Koru kari» Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris izpildīs Renāra Kaupera dziesmu «Mēs iesim tuvāk».

Pēc dziesmas autora Renāra Kaupera teiktā, dziesma «Mēs iesim tuvāk» īpaši tika gatavota un pirmatskaņota Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu kora 30. gadu jubilejas koncertam Rīgas Latviešu Biedrības namā 2011. gadā: «Par dziesmas pamatu ir kalpojis Imanta Ziedoņa teiktais - «Mēs iesim tuvāk un tuvāk, jo tālāk vairs nav, kur iet». Man ļoti gribējās šo domu attīstīt un atļāvos to paturpināt ar rindām – «es sākšu ceļu no sevis, un tad, kaut līdz apvārsnim skriet».»

Dziesma «Mēs iesim tuvāk» ir iekļauta oficiālajā 9. Latvijas zēnu koru salidojuma programmā, kas norisināsies šī gada 24-25. maijā Cēsīs. Vairāk info - http://visc.gov.lv «Šis fakts lika sarosīties un dziesmu arī ierakstīt studijā. Ierakstā piedalījās vairāk nekā 60 lielu un mazu ļaužu - JMMS zēnu koris, dziedošie Latvijas jaunatnes basketbola līgas jaunieši, brīnišķīgā pūtēju kopa «Keksi», Jānis Jubalts, Ingars Viļums un, protams, Eremijs Sējāns, kurš lieliski iejutās hiphopera lomā,» skaidro R.Kaupers, papildinot, ka izjūtot patiesu prieku sadarbojoties un dziedot ar zēnu koriem, jo pats atceras laiku, kad bija korists un kāds notikums bija uzstāšanās ar, piemēram, Raimondu Paulu, vai kādu citu atzītu mūziķi.

Šo svētdien, TV3 raidījumā «Koru kari» dziesmu «Mēs iesim tuvāk» pasaules koru olipmiādes mākslinieciskā vadītāja Romāna Vanaga virsvadībā izpildīs JMMS zēnu koris, Zigfrīds Muktupāvels un Eremijs Sējāns.

Uz augšu