Bedrainā Teika: «Visas ielas kā ielas, izņemot Laimdotas ielu»

Bedrainā Teika - Laimdotas iela

FOTO: Facebook/Pilsēta cilvēkiem

«Sveiciens Rīgas domei no Teikas rajona Laimdotas ielas,» tā savu vēstījumu sociālajā tīklā Facebook sāk Teikas iedzīvotāji. «Visas ielas kā ielas, izņemot Laimdotas ielu,» turpina Teikas iedzīvotājs, solot parādīt, kā Rīgas dome nodarbojas ar «pornogrāfiju» tepat Rīgā.

«Katru gadu tiek sūtīti rūķi oranžās vestēs - četri pieci gabali brigādē, lai lāpa ciet nu jau par ielu vairs nenosaucamo ceļa posmu.

It kā arī šogad viņi ir bijuši, bet laikam asfalts beidzies,» stāsta iedzīvotājs, norādot, ka bedru ar katru gadu kļūst vairāk.

Tāpat arī aculiecinieks izsaka neizpratni, kāds ir strādnieku plāns saistībā ar visiem pārējiem caurumiem, ko tie atstājuši.

«Var jau būt, ka Rīgas domei mazāk interesē privātmāju rajoni un to šķērsielas, lielāku uzmanību viņi pievērš daudzdzīvokļu pagalmiem, bet vai tiešām, asfaltējot šo četru kvadrātmetru laukumu, nevarēja saņemties un pie reizes Laimdotas ielas ceļa posmu sataisīt?» retoriski jautā vīrietis.

«Tas taču nav nopietni! Šis bedrainais ceļa posms ir nieka 500 metru garumā,» informē iedzīvotājs, piebilstot, ka tālāk ir kārtīgs asfalts, kas ved uz Teikas skolu, tas ticis uzliets pirms aptuveni desmit gadiem.

Video autors arī uzsver, ka vairākas reizes arī sūtījis fotogrāfijas ar minēto ceļa posmu Rīgas domei, taču visas reizes esot «pasūtīts trīs mājas tālāk». «Ušakovs lielās, ka remontē iekšpagalmus un ielas, bet līdz šejienei vēl nav ticis,» rezumē Teikas pārstāvis.

Kā portālam TVNET sola Rīgas domes Satiksmes departamentā, bedrīšu remonts tiks veikts līdz šā gada 20.jūlijam.

Kā piektdienas, 20.jūlija rītā, portālam Apollo apstiprināja RD, bedrīšu remonts attiecīgajā vietā esot veikts.

«Laimdotas ielas seguma atjaunošanas darbi 2018. gadā nav plānoti,» norāda Satiksmes departamentā.

Patlaban pilsētas prioritāte ir sakārtot centra maģistrālās ielas, izbūvēt lielos infrastruktūras objektus – Dienvidu tilta 4. kārtu, Austrumu maģistrāles trūkstošo posmu un Skultes pārvadu.

Tāpat veikt Salu, Deglava, Brasas un Vanšu tilta pārbūvi.

Esi pamanījis kaut ko neparastu? Varbūt pavisam ikdienišķu, bet kam būtu jāpievērš uzmanība?

Aicinām iedzīvotājus iesūtīt savus stāstus, situācijas un notikumus dzīves sadaļā «Tava balss» par dažādām piedzīvotām vai novērotām nejēdzībām, neizdarībām un izdarībām. Kopīgi aktualizēsim sabiedrībai svarīgus un arī ikdienišķus tematus, kas skar mūs visus!

Redakcija izskatīs visus iesūtītos materiālus un nepieciešamības gadījumā sazināsies ar raksta autoru vai iesaistīsies situācijas risināšanā. Ziņu iesūtītāji aicināti īsi un konkrēti aprakstīt situāciju, kā arī pievienot fotogrāfijas vai videomateriālus.

Sūti savu stāstu uz tavabalss@co.tvnet.lv.

Uz augšu