Grupas «Otra Puse» jaunais albums jau pārdošanā visā Latvijā

Albuma prezentācijas pasākums

FOTO: Publicitātes foto

Aizvadītajā nedēļā, 1.maijā Gallerija Rīga restorānā «Ciro’s Pomodoros» draugu, kolēģu un viesu pulkā ar koncertu, svētku torti un citām svinīgām un saviesīgām būšanām grupa «Otra Puse» ieskandināja jaunā albuma «Uzzīmē mani» iznākšanu tautās!

Par to, kāpēc albums izdots tieši šobrīd, Normunds Pauniņš gan jokojot, gan nopietni teic: «Albuma izdošana kā tāda un pakļaušanās kaut kādiem standartiem nebija mūsu pašmērķis. Tāpēc īpaši neskaitām (un neiesakām citiem) - cik tajā ir jau dzirdētu un cik jaunu dziesmu. Tā kā visu laiku tapa kaut kādas jaunas melodijas un gabali, tad negribējās turēt sveci zem pūra. Ne jau sev tās dziesmas rakstām… Tāpēc to, kas līdz šim nebija izdots kā singls un jauno - salikām CD. Lai cilvēki var klausīties braucot mašīnā, ballītēs un kur vien tiem labpatīk. Tāpēc arī pārdošanu organizējam tā, lai tie būtu nopērkami ne tikai Rīgā, bet jebkurā Latvijas pilsētā. Proti, visu maija mēnesi jebkurā Narvesen tirdzniecības vietā visā Latvijā, kas ir ap 242, pērkot mūsu jauno CD «uzzīmē mani» kopā ar žurnālu «Kas Jauns» tas ir pieejams pa īpašu fanu cenu, kas principā ir ar 50% atlaidi no ierastās cenas – tikai 3,59 Ls!»

Prezentācijas koncerts bija kā dāvana draugiem un viesiem kā pirmās ugunskristības jaunajām dziesmām, no kurām vislielāko publikas atsaucību grupa cer panākt ar dziesmu «Uzzīmē mani», un tās panākumu atslēga neapšaubāmi ir sadziedāšanās ar talantu šova Okarte 2 dalībnieci Antru Stafecku. «Nebija tā, ka radot šo dziesmu, biju noskaņojies to dziedāt kopā ar kādu citu,» jokojot par to, ka atkal grupas repertuārā ir kāds duets, teica grupas solists Normunds Pauniņš: «Taču, kad bija tapuši vārdi un notika aranžijas process, kaut kā dabiski uzpeldēja sajūta, ka palīgos būtu jāpaaicina kāda dziedātāja. Lai ir duets, kas dziesmu un izpildījumu padara gan krāsaināku, gan krāšņāku.»

Šis albumā nav vienīgais duets – dziesmā «Paldies» skan Peress (Kristīne Tkačuka) balss un tāpat tajā ir iekļauta klausītāju atzinību un topus iekarojusī «Ave Pali» ar Aiju Andrejevu.

Albumā grupa arī nolēma iekļaut valmierieša Ivara Tilika, plašāk zināmu kā Tee-Ex, remiksu dziesmai «Kā nav tā nav». Tas tika atzīts par vislabāko starp vairākiem remiksu konkursa desmitiem dalībniekiem.

Savukārt 1.maija prezentācijas pasākuma «nagla» iecerēta bija, ir un būs dziesma «Pēc Lietus», kas ir pirmā un droši vien arī populārākā grupas dziesma, kuras noslēgumā viesi tika aicināti pie 20. gadu jubilejas tortes kopā ar grupas dibinātāju un vienlaicīgi arī nosaukuma autoru – Aigaru Krēslu. Tiesa gan, domājot tikai par našķi viesiem, jo «Otras Puses» duetam – Ivaram Makstniekam un Normundam Pauniņam, šāda veida jubilejas un gadu skaitīšana netīk un ja vien šopavasar nebūtu iekritusi jaunā albuma prezentācijas, tad šis gadu skaitlis būtu palicis bez īpašas ievērības.

Uz augšu