«Pestivals» izsludina jauno grupu konkursu

Festivālā «Pestivals» jauno grupu konkursu vērtēs vietējo un ārzemju mūzikas profesionāļu veidota žūrija, labākajiem – iespēja ierakstīt dziesmu studijā un uzstāties uz Galvenās skatuves 2014. gada festivālā. 

Populārās mūzikas un kultūras festivāla «Pestivals» programmu šogad papildina «OPEN» skatuve, uz kuras uzstāsies talantīgākie jaunie mākslinieki. Tiek izziņots konkurss, kurā iespēja piedalīties ir katram mūziķim vai muzikālajai apvienībai, kas vēlas parādīt sevi plašākai auditorijai un pretendēt uz iespēju nākamgad uzstāties uz «Pestivals» Galvenās skatuvēs vai izveidot profesionālu ierakstu studijā.

  • Konkursā tiks izvērtēta katra dalībnieka oriģināldziesma, kā arī mūziķu veidota kaverversija kādai pazīstamai dziesmai.
  • Pieteikumu iesūtīšanas termiņš ir 28. jūnijs.

Iesniegtās dziesmas izvērtēs žūrija, ko veidos Māra Upmane-Holšteina no grupas Astro’n’out, Mareks Bērents no grupas Tumsa, Igo, mūzikas producents Gints Stankevičs, Nathan Blumenfeld-James no ASV, kā arī skaņu ierakstu studijas Cloud Music un festivāla «Pestivals»organizatoru pārstāvji.

No konkursa dalībniekiem žūrija atlasīs desmit talantīgākos un radošākos māksliniekus, kuriem tiks dota iespēja uzstāties uz festivāla Pestivals «OPEN» skatuves abas dienas laikā no 18:00 līdz 21:30. Šī skatuve no 22:00 pārtaps par Rock skatuvi, kur uzstāsies grupas Dzelzs Vilks, Astro’n’out, Early Morning Rebel un citi mākslinieki. Jauno mūziķu uzstāšanās video tiks publicēti skatītāju balsojumam internetā, un uzvarētāju noteikts summējot žūrijas vērtējumu un interneta balsojumu. Uzvarētājs saņems iespēju ierakstīt dziesmu studijā "Cloud Music" sadarbībā ar pieredzējušiem mūzikas inženieriem un producentu, savukārt «Pestivals» organizatori var piešķirt simpātiju balvu kādam no mūziķiem – iespēju uzstāties «Pestivals» 2014 uz Galvenās skatuves.

Festivāls «Pestivals» šovasar notiks 12. un 13. jūlijā Mežaparkā, kur jau otro gadu vienuviet pulcēs daļu no pasaules un Latvijas aktuālākjiem mūziķiem – Inna, Loreen, Craig David, Selah Sue, Alex Gaudino un citus. Biļetes uz festivālu pieejamas «Biļešu Serviss» tīklā, un Pestivals 2012 apmeklētājiem ar saglabātu festivāla aproci biļetes pieejamas ar 10% atlaidi.

Konkursa nolikums, pieteikuma anketa un plašāka informācija: "pestivals.lv/lv/openstage".

Uz augšu