«Eirovīzijas romāna» laimīgās beigas: Anmary mīļotais pārsteidz ar kāzām (77)

Apollo.lv
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Ilmārs Znotiņš

Aizvadītajā nedēļā gredzenus mijuši dziedātāja Linda Amantova (33) jeb Anmary un producents Aigars Dinsbergs (44), kuru jūtas uzplauka «dienesta romānā» - Lindai gatavojoties pārstāvēt Latviju Eirovīzijā, kamēr Aigars Dinsbergs bija nacionālās atlases producents. Abu romantiskais pavērsiens ir pārvērties noturīgās un patiesās jūtās, kurām par apliecinājumu, abi nu ir oficiālā vīra un sievas statusā.

Žurnālam «Privātā Dzīve» Anmary atklājusi, ka kāzas savā ziņā viņai bijis pārsteigums, jo Aigars vēlējies, lai līgava šo dienu izbauda un viņai nebūtu nekādu rūpju, tādēļ visu rīkošanu uzņēmies topošais vīrs ar kāzu rīkotāju. Anmary sagatavošanās procesā neesot piedalījusies.

Kāzās dominējusi baltā un ceriņu krāsa. Tā kā ceriņi šogad noziedējuši ātrāk kā ierasts, tie aizvietoti ar peonijām. Kāzas notikušas Jumurdas muižā, kur ceremonija notikusi ezera krastā :» Lai gan meteoroloģiskās ziņas mūsu kāzu dienā solīja lietu, zināju, ka tā nenotiks,» «PDz» atklājusi Anmary.

Nu Anmary dēvējama par Lindu Dinsbergu. «Es ticu tam, ka brīdī, kad vīrietis apprec sievieti, viņš paņem viņu savā paspārnē. Tāpēc sieviete pieņem vīra uzvārdu,» savu lēmumu pamatojusi Linda.

Aigars bija tērpies baltā uzvalkā, ka bijusi paša līgavaiņa izvēle. Anmary šī ideja šķitusi ļoti skaista. Kaut līgavainis līgavu ieraudzījis tikai pie altāra, abi pirms tam saskaņojuši tērpu baltumus. Linda kāzu tērpu iegādājusies kādā Rīgas salonā.

Gredzenu gatavojis rotu mākslinieks. Arī laulību zvērestus pāris vēlējies īpašus, tādēļ viņi pateicas mācītājam, kurš pieņēmis jaunlaulāto vēlmi lasīt pašu sagatavotus zvērestus.

Tagad abi baudot «medusnedēļu» Spānijā.

Tēmas

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu