«Go Blonde» meklēs Merilinas Monro līdzinieci

FOTO: Publicitātes foto

Vīrieši viņu pielūdza, sievietes – apskauda, 20.gadsimta 50.gados Merilina Monro bija lielākā Holivudas zvaigzne, un leģenda par šo sievieti dzīvo joprojām. Lai gan ir apritējuši vairāk kā 50 gadi kopš Merilinas Monro nāves, lielā interese par viņu pierāda – Merilina ir neaizmirstama un viņas radītais tēls joprojām ir viens no spēcīgākajiem sievišķības un seksualitātes simboliem!

Tieši tādēļ, ievērojot tradīcijas, festivāls «Go Blonde» pre-party ietvaros Rīgas stilīgākajā klubā «Coyote Fly» 12.jūlijā meklēs Merilinas Monro līdzinieci!

Konkurss sola aizraujošas dāvanas un pārsteigumus – ikviena konkursante tiks izvizināta uz Harley Davidson moča. Galvenās balvas ieguvējai ceļojumu un atpūtas aģentūra Pro Lux Invest Merilinas Monro līdzinieču konkursa uzvarētājai dāvinās 1 nedēļas ceļojumu 4 personām uz Grieķiju Skopelos Hotelī Grieķijā and Spa 5zvaigžņu viesnīcā, mašīnas īri uz nedēļu un izbraucienu ar jahtu, kā arī Kosmetoloģijas koledža dāvinās apmaksātas 3 gadu mācības (6000 Ls) vērtībā. Katra dalībniece saņems dāvanas no sponsoriem - «Playwatch Monro limited edition» pulksteni, «Baltic Miles» nodrošinās 30 lidojumus, sieviešu apģērbu zīmols «VAIDE» dāvinās dāvanu karti Ls 100 vērtībā un ekskluzīvais matu kosmētikas zīmols «Alfaparf Milano» un dekoratīvā minerālā kosmētika «Micabella» nodrošinās skaistumkopšanas līdzekļus.

  • Pieteikties konkursam iespējams līdz 10. jūlijam, sūtot īsu aprakstu par sevi, savas koordinātes un pieteikumu uz «marika@goblonde.lv».
  • Konkursam aicinam pieteikties visas, kuras spēj izveidot un sevi parādīt Merilinas Monro tēlā.
  • Tautībai un auguma kritērijiem nav nozīmes, dalībnieces var būt precētas un ar bērniem, ieturēts atbilstošs 50.-60. gadu apģērba stils, priekšroku dodot Merilinas Monro stila kleitām, matu sakārtojumam un grimam.
  • Vienīgais ierobežojums – dalībniecēm jābūt sasniegušām 18 gadu vecumu.
  • Piedalīšanās pasākumā ir bez maksas un piedalīšanās konkursā neuzliek nekādus pienākumus vai atbildību.

Organizatoru izveidota žūrija izvērtēs dalībnieču koptēlu, vizuālo līdzību – jābūt atbilstošam tērpam, frizūrai un kopējam stilam. Uzvarētāju noteiks kompetenta žūrija pasākuma norises vietā klubā «Coyote Fly» no 22.00, ar apbalvošanu ap plkst. 1.00

Festivāls GO BLONDE tiks atklāts 12.jūlijā ar pre-party, Merilinas Monro līdzinieču konkursu un Harley Davidson močiem. Ballīte notiks Rīgas šobrīd stilīgajā nakts klubā «Coyote Fly», savukārt 13.jūlijā visas dienas garumā notiks aktivitātes Majoru pludmalē.

«Centīsimies radīt Ibizas stila atmosfēru un ar laiku izveidot savu atpazīstamu Jūrmalas atmosfēru ar sportiskām un izklaides iespējām. Dosim arī iespēju lounge tipa teltīs patverties no saules stariem un baudīt kokteiļus. Pasākums pludmalē būs bezmaksas, līdz ar to atvērts jebkuram apmeklētājam», informē Marika Ģederte, Go Blonde festivāla organizatore.

Pasākuma ietvaros notiks Mis un Misters Australian Gold modeļu konkursa fināls, vindsērfinga un pludmales volejbola čempionāts, kā arī pirmoreiz Jūrmalas pludmalē tiks uzbūvēts sešus metrus augsts dīdžeju tornis, no kura visas dienas garumā spēlēs pasaules un Latvijas DJ. Pasākumu pludmalē noslēgs karsta putu ballīte!

Pasākuma noslēgumā būs slēgtā ballīte «Pink Party», kura norisināsies Hotel Jūrmala SPA, kurā piedalīsies viesmāksliniece, tā sevi dēvētā latīņu pop princese Loona, kurai šogad aprit 15 gadi uz skatuves, pasaulē zināma ar saviem hītiem kā Bailando, Vamos a la Playa, Latino Love. Loona priekšnesumu iesildīs vokāliste Adelly kopā ar DJ duetu Tommy U un Tob Luii.

Uz augšu