Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Grupa «100.Debija» oficiāli beidz pastāvēt

Apollo.lv
Grupa «100.Debija» oficiāli beidz pastāvēt
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto.

Laiks iet. Laiks iet ātri. Nekas nestāv uz vietas. To zina ikviens. Dzimusi 1993.gada 3.jūlijā, grupa «100.Debija» 7 gadus aktīvi darbojās komerciālās deju un pop mūzikas lauciņā. Sasniedza visu, ko bija varējusi sasniegt tā laika Latvijā un pat mazliet vairāk. Bet kapacitāte tika izsmelta un, iestājoties jaunai tūkstošgadei, 2000.gadā, «100.Debija» pārtrauca savu darbību. Pārtrauca uz nenoteiktu laiku. Laiks atsākt tā arī nepienāca. Laiks parādīja, ka atsākt nav vērts. Ir vērts darīt ko citu. Tiekties uz citām virsotnēm, iegūt cita veida zināšanas un pieredzi, portālam «Apollo» raksta viens no dueta dalībniekiem - Modris Skaistkalns.

Tiem, kuri izjūt nostaļģiju pēc 90. gadu deju mūzikas, Modris iesaka apmeklēt Agra Semēvica solo koncertus, kuros viņš ar vislabāko sirdsapziņu un godaprātu izpilda vairākus tā laika «100.Debijas» hitus. «Savukārt man patīk raudzīties nākotnē. Negulēt uz vecajiem lauriem, bet meklēt ko jaunu. Meklēt jaunus izaicinājumus un jaunas virsotnes. Jūtot iekšēju pārliecību par saviem spēkiem, mana iekšējā balss sauc darboties citos, neapgūtos mūzikas laukos. Jo mūzika mani sagūstījusi uz mūžu,» vēsta Skaistkalns.

Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu