Rīkotāji beidzot atzīst: Festivāls «Pestivals» šovasar nenotiks

FOTO: Publicitātes foto

Festivāla mājaslapā lasāms rīkotāju paziņojums, ka «Pestivals» šovasar nenotiks.

Mājaslapā vēstīts:

«Festivāls «Pestivals» tika radīts ar mērķi sniegt apmeklētājiem neaizstājamu vasaras festivāla pieredzi jaunā, augstvērtīgā pasākumā. Strādājot pie šī gada festivāla, esam ieguldījuši visus iespējamos resursus, lai radītu kvalitatīvu mūzikas notikumu Rīgā divu dienu garumā. Ar nožēlu jāatzīst, ka festivāls «Pestivals» šovasar nenotiks.

Darba gaitā negaidīti nācās saskarties ar Rīgas pašvaldības uzņēmuma SIA «Rīgas Meži» apzināto vēlmi kavēt «Pestivals» organizāciju un ietekmēt festivāla organizatoru uzņēmuma tēlu, kā dēļ operatīvi bija jāpieņem lēmums par festivāla norises un vietas iespējamo maiņu. Lai arī darbs tika turpināts neskatoties uz nelabvēļu radītajiem šķēršļiem, atlīdzību par materiālajiem un morālajiem zaudējumiem ceram saņemt juridiskā ceļā.

Pēdējās nedēļas esam neatlaidīgi strādājuši pie tā, lai šovasar festivālu «Pestivals» izdotos tik pat augstā kvalitātē noorganizēt citā vietā, tomēr ar esošo potenciālu nerodam iespēju to īstenot atbilstoši «Pestivals» standartiem tā, lai attaisnotu pasākuma apmeklētāju cerības.

Aģentūras «magicFIB» komanda turpina darbību pasākumu organizēšanā, lai populārās mūzikas cienītājiem sniegtu iespēju apmeklēt kvalitatīvus izklaides pasākumus, un izsaka pateicību par atbalstu visiem, kas iegādājušies «Pestivals» biļetes, kā arī mūziķiem, partneriem un citiem atbalstītājiem.»

Informācija par «Pestivals» biļešu tālāku izmantošanu.

Uz augšu