Jelgavā tiks atklāta vēsturisko spēkratu privātā kolekcija

FOTO: Publicitātes foto

Sestdien, 10.augustā, plkst 10:00, Jelgavā, Garozas ielā 15a, «AnRu Motors» svinīgā atmosfērā atklās savu vēsturisko spēkratu privāto kolekciju, publiskai apskatei piedāvājot dažādas ZAZ, VAZ, GAZ automašīnas. Vienlaicīgi tiks atklāta gan privātā motormuzeja telpas, gan arī privātā kolekcija.»

«Uz svinīgo atklāšanu ieradīsies arī vēsturisko spēkratu kluba «Padomju sekcijas» pārstāvji ar savām automašīnām, tādējādi sestdien Jelgavā varēs vienkopus redzēt ļoti daudzas padomju laika automašīnas,» norāda «AnRu Motors» līdzīpašnieks un uzņēmuma komercdirektors Andris Bugnēvics.

«Esam uzaicinājuši arī citu kolekciju pārstāvjus, pilsētas vadību un organizāciju pārstāvjus, kā arī savu klientus. Tā būs iespēja gan sestdienas rītā pie kopīgas kafijas tases katram atcerēties savas emocijas par tā laika mašīnām, emocijām, piedzīvoto,» informē Bugnēvics.

Šis būs vēl viens apskates objekts Jelgavā, kur jau tā ir senas šīs nozares tradīcijas. Tagad, līdz ar Latvijas dzelzceļa muzeja Jelgavas ekspozīciju, muzeju RAF, AmoPlant, Jelgavā būs vēl viens tematiskais apskates objekts. Privātajā kolekcijā ir padomju laika vieglais transports, kuru uzņēmumā paši ir atjaunojuši, iepriekš šos spēkratus uzmeklējot un nopērkot.

Šobrīd apskatei tiks piedāvātas dažādas ZAZ, VAZ, GAZ automašīnas. Vecākais no auto ir 1961.gada «GAZ 21», jaunākais 1980.gada «VAZ 2103». Visas automašīnas ir ideālā vizuālā un tehniskā stāvokli. Visām automašīnām ir piešķirts vēsturiskā spēkrata statuss.

Uz augšu