Gar jūras piekrasti notiks VAZ žiguļu brauciens

FOTO: liftarn, CC BY-SA 2.0

No šodienas līdz 11.augustam posmā no Ainažiem līdz Rucavai gar Baltijas jūras piekrasti norisināsies žiguļu brauciens «VAZ vasara», aģentūru «LETA» informēja pasākuma rīkotāji.

Plānots, ka braucienā dosies vairāk nekā 20 VAZ auto. Kā norāda brauciena rīkotāji, pasākuma mērķis ir pulcēt VAZ markas automašīnu īpašniekus, lai varētu tikties klātienē un apmainīties ar pieredzi, kā arī parādīt, ka automobiļi VAZ, kaut arī daudzu apsmieti un noniecināti, arī šodien ir gan pilnvērtīgi spēkrati, gan turklāt nu jau arī antīkas vērtības.

«VAZ vasara» sāksies šodien plkst.11 ar automašīnu parādi pie Ainažu Ugunsdzēsības muzeja, plkst.13 VAZ parāde būs skatāma Salacgrīvas pilsētas svētkos, bet plkst.16 žiguļu parādē varēs noraudzīties arī rīdzinieki - spēkrati būs apskatāmi Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatvē 88, veikala «Maxima XXX» autostāvvietā.

Toties 10.augustā plkst.9 plānots izbraukt no Rojas, bet ap plkst.10 būt pie Kolkas raga. Ap plkst.12 dalībnieki ieradīsies Ventspilī, bet plkst.15 VAZ auto varēs apbrīnot Liepājā, stāvlaukumā pie Rietumu centra.

Pasākuma noslēgums paredzēts 11.augustā Nīcas novada Rudes kartinga trasē, kur notiks gan autovadītāju, gan viņu uzticamo automobiļu spēju pārbaude.

Žiguļu braucienu «VAZ vasara» rīko Latvijas VAZ klubs «www.vazi.lv». Šis pēc kārtas būs otrais šāda veida pasākums - pirmais notika 2012.gada jūlijā. Toreiz dalībnieki devās izbraucienā pa Vidzemi, apmeklējot daudz interesantu vietu.

Uz augšu