Latvijas basketbolisti zaudē horvātiem (12)

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība svētdien viesos Dubrovnikā ar 66:81 zaudēja Horvātijai pārbaudes spēlē, abām komandām gatavojoties Eiropas čempionāta finālturnīram, liecina «flashscore.com» informācija.

Pēc pirmās ceturtdaļas horvāti bija vadībā ar 21:14, bet pēc puslaika ar 40:32. Trešā ceturtdaļa noslēdzās ar 64:57, bet pēdējās desmit minūtes horvāti uzvarēja ar 15:9.

Rezultatīvākais Lavijas izlasē ar 14 punktiem bija Dairis Bertāns, bet horvātiem 17 punktus guva Bojans Bogdanovičs.

Abas komandas pirmdien tiksies atkārtoti. Pēc atgriešanās no Horvātijas Latvijas izlasei līdz startam Eiropas čempionātā atliks divas pēdējās pārbaudes spēles pret Somiju.

Latvijas un Horvātijas valstsvienības tikās 12. reizi, un pārsvars pieauga līdz 9:3 par labu Balkānu valstij. Gan Latvija, gan Horvātija gatavojas Eiropas čempionāta finālturnīram, kas 4. septembrī sāksies četrās Slovēnijas pilsētās.