P 19.10.2020.

Uz Jelgavu dosies Latvijas <i>drifta</i> elite

FOTO: Prodrift

Latvijas drifta sezona turpinās un šoreiz sportisti dosies uz studentu pilsētu Jelgavu, kur jau šonedēļ, 25.augustā norisināsies Latvijas drifta kausa 4.posms, sporta un atpūtas kompleksā «Rullītis».

Šī būs pirmā reize, kad sacensības notiks Jelgavā un lielākā daļa «Street» un «ProAM» klašu dalībnieki ar šo trasi nav pazīstami. Īpaši spraigu šis fakts varētu padarīt cīņu starp «ProAm» klases braucējiem Raivi Graudiņu un Ēriku Ulasu, kuri šobrīd kopvērtējumā pēc 3.posma ieņem attiecīgi pirmo un otro vietu, pie tam ar vienādu punktu skaitu. Tā kā «Rullītis» ir Ērika Ulasa mājas trase, šī viņam var izrādīties laba iespēja kopvērtējumā atrauties no Raivja Graudiņa un nostabilizēties līdera pozīcijā pirms pēdējā sezonas posma.

Arī «Street» klasē gaidāmas spraigas cīņas, jo šobrīd neviens no kopvērtējuma līderiem nav ieguvis pietiekami drošu punktu pārsvaru. Iespējams, ka varam gaidīt arī kādu pārsteigumu no vietējiem Jelgavas drifteriem, kuri savā mājas trasē centīsies pārspēt šī brīža līderus.

Uz starta izejam, varam gaidīt līdz pat 50 automašīnām, no kurām lielākā daļa asfaltu šajā trasē slīpēs pirmo reizi. Trenniņu braucieni pirms sacensībām norisināsies piektdien 23. augustā no 18:00 līdz 21:00. Svētdien 25. augustā trenniņu sākums ieplānots 10:30, bet sacensību atklāšana notiks 13:00.