Daugavas Koncertzālē uzstāsies Normunds Rutulis

FOTO: Publicitātes foto

Kārtējā ceturtdienā, 29.augustā, plkst. 20:00 (ieeja no plkst. 19:00), Daugavas Koncertzāle, 11.Novembra Krastmala 17, uzstāsies Latvijā labi pazīstamais dziedātājs Normunds Rutulis ar Slaveno Rīgas orķestri un dziesmām no pagājušā gadsimta.

Pašlaik Normunds Rutulis gatavo jaunu, pēc skaita jau astoto, dziesmu albumu ar nosaukumu - «Aizturi elpu». Tieši tads pats nosaukums ir 29.augusta koncertam, kurā būs dzirdamās noskaņas par pagājušā gadsimta 50./60. gadiem. Pie tam – albuma un koncerta ieraksta secība ir gluži tāda pati kā tajos laikos.

Normunds informē, ka vairāk kā puse albuma jau ir ierakstīta un tādēļ Daugavas Koncertzāles apmeklētājiem koncertā tiks piedāvāti vairāki dziesmu pirmatskaņojumi.

»..Ļoti reti ir tāda uzstāšanās reizes, kurās netiek nodziedātas dziesmas «Cāļus skaita rudenī» vai «Rozā». Arī šoreiz nebūs tā reize, jo koncerta programmā ir iekļauti gan klasiskie, gan jauni hīti. Labskanību priekšnesumam nodrošinās mani uzticamie draugi - Slavenais Rīgas orķestris! Dziedāšu dziesmas dvēselei un kārtīgam deju solim!..» piebilst Normunds.

  • Biļetes pieejamas visās Biļešu Paradīzes kasēs un «bilesuparadize.lv».
  • Pirmās 100 biļetes - 7 Ls, pamatcena - 9 Ls, koncerta dienā - 11 Ls.
Uz augšu