Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Rīdzeniekus priecēs <i>drifta</i> parāde galvaspilsētas ielās

FOTO: markvall, CC BY-NC-SA 2.0

Jau šajā nedēļas nogalē, 7.septembrī Biķerniekos norisināsies «NEZ PRO» drifta čempionāta otrais un Latvijas drifta čempionāta sestais un noslēdzošais posms.

Piektdien notiks jau lielajām sacensībām ierastā dalībnieku parāde pa Rīgas ielām, šoreiz ar pavisam citu apstāšanās vietu - Origo- stacijas laukums, kur būs iespēja katram no 19:15, gan nobildēties ar sportistiem, drifta mašīnām un iegūt autogrāfus.

Parādes maršruta shēma - S.Eizenšteina iela – Šmerļa iela – Brīvības iela – Vairoga iela – Ieriķu iela – A.Čaka iela – Pērnavas iela – Brīvības iela – Raiņa bulvāris – Satekles iela – T/C «Origo» stacijas laukums un atpakaļ, Satekles iela – Dzirnavu iela – Marijas iela - A Čaka iela – Ieriķu iela – Vairoga iela – Brīvības iela – Šmerļa iela – S.Eizenšteina iela.

Dalībnieku sapulces laikā skatītājus priecēs šovs, kur Biķernieku slaveno drifta konfigurāciju sānslīdē centīsies izbraukt viens no trakākajiem «Audi» pilotiem Zviedrijā – Johans Karlsons ar 750 zirgspēku un 950 ņūtonmetru attīstošu «Audi S2 quattro», kā arī pašmāju drifta pilots ar «Makvīna žigulīti».