«Kurbads» uzvar Jelgavā un nostiprinās pirmajā vietā (27)

Latvijas hokeja virslīgas čempionāta spēlē šovakar HK «Kurbads» komanda izbraukumā ar 5:3 pieveica «Zemgale/LLU» hokejistus.

Jau spēles 39. sekundē Andrejs Kardašs izvirzīja vadībā «Kurbads» komandu, bet pirmās trešdaļas 7. minūtē pēc Ērika Bisenieka precīza metiena rezultāts kļuva jau 2:0 viesu labā, tomēr 14. minūtē Gatis Gricinskis vienus vārtus «Zemgale/LLU» komandai atspēlēja.

Otrās trešdaļas sākumā Guntis Pujāts izlīdzināja rezultātu, taču jau pēc nepilnām trim minūtēm Jurijs Kļujevskis atjaunoja «Kurbadam» vadību, bet trešdaļas 11. minūtē Renārs Undelis ar soda metienu guva ceturtos vārtus viesu labā.

Trešā perioda 3. minūtē Nikolajs Jerofejevs panāca jau 5:2 «Kurbads» komandas labā. Lai gan četras minūtes līdz mača beigām Ģirts Zemītis samazināja rezultāta starpību, apdraudēt viesu uzvaru «Zemgale/LLU» komandai vairs neizdevās.

Latvijas čempionāta kopvērtējumā «Kurbads» ar 19 punktiem deviņos mačos nostiprinājās pirmajā vietā, bet «Zemgale/LLU» ar 12 punktiem deviņās spēlēs ieņem piekto vietu sešu komandu konkurencē.