«Ozolnieki/Monarch» nosargā uzvaru pār «Dinamo/Juniors» (3)

Latvijas hokeja čempionāta spēlē šovakar HK «Ozolnieki/Monarch» komanda ar 4:2 pieveica «Dinamo/Juniors».

Jau līdz mača 9. minūtei Aleksandrs Kerčs juniors un Kristaps Kuplais panāca 2:0 «Ozolnieki/Monarch» labā, tomēr septiņas sekundes līdz pirmās trešdaļas beigām Augusts Ričards Veidenbaums vienus vārtus mājiniekiem atspēlēja.

Otrās trešdaļas 7. minūtē Ēriks Ozollapa atjaunoja viesiem divu vārtu pārsvaru, trešā perioda 4. minūtē pēc Kristapa Jākobsona gūtiem vārtiem rezultāta starpību atkal izdevās samazināt, tomēr jau pēc 71 sekundes Edgars Lipsbergs guva ceturtos vārtus «Ozolnieki/Monarch» labā.

Latvijas čempionāta kopvērtējumā «Ozolnieki/Monarch» ar 20 punktiem 12 spēlēs saglabā trešo vietu, bet «Dinamo/Juniors» ar 17 punktiem 11 mačos ieņem piekto vietu.