Gorkša atgriešanās palīdz noturēt neizšķirtu pret bijušo klubu

Anglijas pēc spēka otrās līgas - «Championship» - komandas «Reading FC» pamatsastāvā šodien pēkšņi atgriezās Latvijas izlases kapteinis un aizsargs Kaspars Gorkšs, cīnoties neizšķirti 1:1 (0:0) ar savu bijušo komandu Londonas «Queens Park Rangers» (QPR).

Gorkšs nospēlēja visas 90 minūtes.

Sākotnēji 62. minūtē «Reading» vadībā izvirzīja Gerets Makklerijs, bet 78. minūtē pēc soda sitiena izlīdzinājumu panāca skandalozais Džojs Bārtons.

Kā zināms, pagājušajā sezonā tieši šīs abas komandas izkrita no premjerlīgas.

Gorkšs līdz šim vienīgo reizi «Reading» rindās šosezon laukumā bija izgājis 27. augustā, kad komanda Anglijas Līgas kausa mačā ar 0:6 kapitulēja trešās līgas - «League One» - vienībai «Peterborough United».

«Reading» komanda «Championship» kopvērtējumā ar 24 punktiem 15 spēlēs ieņem piekto vietu, bet QPR kontā ir par astoņiem punktiem vairāk un trešā vieta.