Akceptē autoceļa Jēkabpils-Krievijas robeža (Terehova) posma rekonstrukcijas atklāta konkursa nolikuma projektu

FOTO: Lita Krone/LETA

Valdība šodien akceptēja autoceļa Jēkabpils-Krievijas robeža (Terehova) posma segas rekonstrukcijas atklāta konkursa nolikuma projektu.

Iepirkuma nolikuma projekts, līguma projekts un specifikācija tika saskaņota ar Valsts kanceleju, Finanšu ministriju un Tieslietu ministriju.

Iepirkuma priekšmets ir valsts galvenā autoceļa Jēkabpils-Rēzekne-Ludza-Krievijas robeža (Terehova) posma no 83.kilometra līdz 96,6 kilometram segas rekonstrukcija.

Lai nodrošinātu vienlīdzīgu attieksmi pret visiem piegādātājiem, iepirkuma nolikumam ir noteikts ierobežotas pieejamības statuss pirms tā oficiālas publicēšanas pasūtītāja mājaslapā.

Ministri arī pieņēma zināšanai, ka pasūtītājs «Latvijas Valsts ceļi» saglabā atbildību par iepirkuma procesa atbilstību normatīvajam regulējumam, arī par atklāta konkursa nolikuma projekta ietvaros izvēlēto saimniecisko, tehnisko un citu risinājumu.

Projekta īstenošanas laiks paredzēts 25 mēneši, un tā kopējās izmaksas ir astoņi miljoni latu, no kuriem Eiropas Savienības Kohēzijas fonda finansējums ir 6,8 miljoni latu, bet valsts - 1,2 miljoni latu.

Uz augšu