Pk 15.01.2021.

Sprūdžs izstājas no Reformu partijas

FOTO: Ieva Lūka/LETA

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs (RP) nolēmis izstāties no Reformu partijas.

Sprūdžs jau iesniedzis attiecīgu iesniegumu partijas valdei.

Ministrs gan neplāno pievienoties kādam citam politiskajam spēkam, aģentūrai LETA sacīja ministra preses sekretāre Maija Pētermane.

Jau ziņots, ka Sprūdžs 5.septembrī paziņoja, ka ar šā gada 1.decembri pamet vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amatu. Kā iemeslu viņš minēja vēlmi iesaistīties privātajā biznesā.

Pirmdien Sprūdžs nosūtīja saviem partijas biedriem vēstuli, kurā pauda savu neapmierinātību ar viņa amata «notirgošanu» par labu tam, lai partija tuvinātos Zaļo un zemnieku savienībai un «Reģionu aliansei». Viņu neapmierina, ka viņa vēlamā demisija ir tikai daļa no politiskās spēles.

«Diemžēl tā ir Reformu partijas būtiska problēma - tās kodols pēc vajadzības nav kautrējies vērsties pret cilvēkiem, kas bijuši tai lojāli un klātesoši, jau sākot ar pašu partijas dibināšanu,» vēstulē pauda Sprūdžs. Viņš atklāja, ka lēmumu par savu demisiju pieņēmis Reformu partijas priekšsēdētāja Edmunda Demitera un atsevišķu tā saucamā partijas kodola cilvēku spiediena rezultātā.

Sprūdžs bija viens no Reformu partijas dibinātājiem 2011.gadā un šīs politiskās organizācijas Ministru prezidenta amata kandidāts 11.Saeimas vēlēšanās.

Aktuālākās ziņas