CSKA tikai ar lielām pūlēm iekļūst Špenglera kausa pusfinālā (3)

Špenglera kausa izcīņas pusfinālu šodien sasniedza Maskavas CSKA hokejisti, kas tikai papildlaikā ar 3:2 pārspēja Čehijas klubu Ostravas «Vitkovice Steel».

Otrās trešdaļas ievadā Rihards Štehlīks un Vladimirs Svačina panāca 2:0 Čehijas komandas labā, tomēr līdz perioda beigām Ruslans Zainuļins un Vladimirs Žarkovs vairākumā spēja panākt izlīdzinājumu. Bet mača papildlaika 46. sekundē uzvaru KHL klubam nodrošināja Jakovs Rilovs, kurš izmantoja skaitlisko pārsvaru.

CSKA pusfinālā mērosies spēkiem ar mājiniekiem, Šveices komandas «HC Davos» hokejistiem.

Otrajā pusfinālā Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ženēvas «Servette» tiksies ar Kanādas izlasi vai AHL klubu Ročestras «Americans». Pēdējais pusfinālists kļūs zināms šovakar.