Daugaviņš gadu pabeidz ar izcīnītu Špenglera kausu (30)

Špenglera kausa izcīņas finālspēlē šodien Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Ženēvas «Servette» ar 5:3 pieveica KHL komandu Maskavas CSKA.

Pirmās trešdaļas 7. minūtē skaitliskajā vairākumā mača rezultātu atklāja Jurajs Šimeks, bet 11. minūtē Deniss Hollenštains dubultoja Šveices kluba pārsvaru.

Otrās trešdaļas 4. minūtē Lenarts Petrels panāca jau 3:0 Ženēvas komandas labā, bet 17. minūtē Kevins Romī ceturto reizi raidīja ripu CSKA vārtos, tomēr perioda pirmspēdējā minūtē Oļegs Saprikins vienus vārtus atspēlēja.

Trešajā periodā jau 2. minūtē Aleksandrs Frolovs vairākumā samazināja rezultāta starpību, bet nepilnas četras minūtes līdz mača beigām Ņikita Zaicevs panāca 3:4, tomēr pirmspēdējā minūtē Daugaviņš ieraidīja ripu tukšos vārtos, garantējot «Servette» uzvaru finālspēlē.

Atgādinām, ka apakšgrupu posmā «Servette» pārspēja CSKA komandu papildlaikā ar 4:3, bet divus vārtus, ieskaitot uzvaru nesošos, guva Daugaviņš.