Aktieri De Niro un Stallone filmēšanas laukumā boksējas pa īstam

FOTO: Publicitātes foto

Lielā ekrāna leģendas, aktieri Roberts De Niro (70) un Silvestrs Stallone (67), no 10.janvāra Latvijas kinoteātros būs redzami komēdijā «Veču revanšs» («Grudge Match»). Izrādās, ka abi aktieri filmēšanas laukumā ir boksējušies pa īstam. 

Intervijā britu laikrakstam «Express» Silvestrs Stallone atzīst: «Mēs viens otru iedunkājām pa īstam. De Niro nācās trūkties – viņš gan to negribēs atzīt, bet tā bija. Lieta tāda, ka jaunajai filmai mēs trenējāmies katrs savā Amerikas malā, es rietumkrastā, bet De Niro – austrumos. Šāda prakse līdzinās baleta treniņam, kad abi dejas partneri trenējas atsevišķi un, kad paceļas priekškars, jācer uz labāko... Filmēšanas laukumā bieži vien bija arī pa īstam sitienam, tas tiesa, taču viss noritēja labi.» Filmas režisors Pīters Segals piebilst: «Jāatzīst, ka abiem večiem ne vienmēr izdevās ideāli kino sitieni, tas ir, boksa sitieni nepieskaroties viens otram. Kontakts starp abiem bija īsts.»

«Veču revanšs» reklāmas rullītis:

Aktuālā filma «Veču revanšs» ir stāsts par diviem sīvākajiem sāncenšiem boksā - Billijs, saukts Mazais, un Henrijs, saukts Nazis - 30 gadus pēc karjeras beigām atgriežas ringā uz izšķirošo maču. Slavas dienās Pitsburgas boksa zvaigznes bija pa kārtai viens otru uzvarējuši, taču izšķirošais mačs tā arī nekad nenotika, jo spēles priekšvakarā Nazis negaidīti paziņoja, ka aiziet no boksa, nepaskaidrojot iemeslus. 30 gadus vēlāk jauniņš boksa menedžeris, cerēdams, ka ar to varēs nopelnīt, pierunā abus sāncenšus atgriezties ringā uz izšķirošo maču, lai noskaidrotu uzvarētāju.

Abi aktieri savas karjeras laikā jau ir piedalījušies boksa filmās – Roberts De Niro spēlēja titullomu 1980.gada klasiskajā kinolentē «Satrakotais vērsis|» («Raging Bull»), par kuru viņš saņēma ASV Kinoakadēmijas «Oscar» balvu labākā aktiera kategorijā, savukārt Silvestrs Stallone ir zināms kā filmu «Rokijs» («Rocky», kopā sešas kinofilmas) veidotājs un galvenā zvaigzne.

Uz augšu