Pk, 1.12.2023.

Sudraba: Tie, kas mani nomelno, ieriebj paši sev

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Ieva Čīka/LETA

Bijusī valsts kontroliere Inguna Sudraba joprojām mīklaini un izvairīgi runā par sevis veidotās tautas kustības programmas nostādnēm, un to, kādi cilvēki tajā iesaistījušies.

Intervijā radio «Baltkom» Sudraba stāstīja, ka kustība ir gandrīz jau izveidota, programmas nostādnes iezīmējušās, un jau janvāra beigās par to tiks paziņots sabiedrībai.

Sudraba vēlreiz atkārtoja, ka, pateicoties astoņiem gadiem valsts kontrolieres amatā un šajā laikā redzētajam, viņa izvēlējusies veidot tautas kustību, ar kuras palīdzību tikšot mainīta sistēma valstī.

«Var jau cerēt, ka sistēma mainīsies, bet tas nenotiks pats no sevis, tāpēc esmu gatava iet un mainīt, lai sauklis «Viens likums, viena taisnība visiem» tiktu ieviests dzīvē,» sacīja Sudraba.

Tāpat Sudraba norādīja, ka kustība pārtaps partijā, jo, lai valstī kaut ko mainītu, jābūt politikā.

Sudraba uzskata, ka viņai izdosies iecerētais, jo viņa redzot, ka cilvēki vairs nav tik vienaldzīgi, kā iepriekšējos gados, viņi gribot dzīvot valstī, kurā valda taisnība.

Sudraba neuzskata, ka kustību varētu piemeklēt Zatlera partijas liktenis, jo viņas iepriekšējā darbība liecinot, ka viņai nav savtīgu nodomu.

Sudrabai nav bail, ka žurnālisti varētu izvilkt «tumšus faktus» no viņas pagātnes un nomelnot viņas reputāciju. «Tie, kas mani nomelno, viņi ieriebj paši sev, un viņiem tas jāsaprot,» sacīja Sudraba.

«Es vairs neatkāpšos, esmu atbildīgs cilvēks, iešu līdz beigām. Tas, ko par mani raksta, es tajā nedzīvoju.Ja cilvēki no tā gūst baudu... es zinu, ka viņi slikti dzīvo. Var man censties kaitēt, bet tas man nepielīp, un es to nepārdzīvoju. Šīs melnās dvēseles pašas sevi dzen postā,» pauda Sudraba.

Jau ziņots, ka bijusī valsts kontroliere Inguna Sudraba sola janvāra beigās vai februāra sākumā iepazīstināt ar savas veidotās tautas kustības programmas nostādnēm.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu