Marija Naumova Valentīndienā uzstāsies Soču olimpiskajās spēlēs

FOTO: Publicitātes foto

Šarmantā dziedātāja Marija Naumova otrdien, 14.februārī, pēc nodibinājuma «Latvijas māja» uzaicinājuma ar stundu garu romantisku koncertprogrammu uzstāsies Soču olimpiskajās spēlēs, pastāstīja dziedātājas sabiedrisko attiecību konsultants Kārlis Bikšus.

Marijas Naumovas pavadošajā sastāvā spēlēs labi pazīstami Latvijas mūziķi - Rolands Beļēvičs, Ingus Feldmanis, Norberts Skraucis un Ainis Zavackis. Dziedātāja ar viņiem sadarbojas jau vairāk nekā 10 gadu. Uz koncertu, kas olimpisko spēļu kultūras programmas ietvaros notiks Soču viesnīcas «Radisson Lazurnaja» kongresu hallē, uzaicināti olimpiādes dalībnieki, žurnālisti, Latvijas olimpiešu fani un citu valstu akreditētie viesi.

«Uz olimpiādi braukšu pirmo reizi dzīvē, tāpēc sajūtas ir īpaši saviļņojošas. Esmu priecīga un pagodināta par man un man mīļajiem mūziķiem doto iespēju piedalīties šajā sporta pasaules visaugstākā līmeņa notikumā. Uzstāšos tieši Valentīndienā, tāpēc mana programma būs romantiskās noskaņās,» sacīja Marija Naumova.

Māksliniece ir pārliecināta, ka koncertēšana Soču olimpiskajās spēlēs viņai un pārējiem Latvijas mūziķiem sniegs milzu gandarījumu un neaizmirstamus brīžus, tomēr tā būs arī liela atbildība, jo mums būs godam jānes Latvijas vārds pasaulē.

Viņa pastāstīja, ka pēc uzstāšanās plānojot Sočos palikt vēl vairākas dienas, jo gribot pavērot sacensību norisi. «Izskatās, ka ap to laiku būs skeletona sacensību pēdējie posmi - ceru, ka sanāks just līdzi mūsu lieliskajiem olimpiešiem Martinam un Tomasam Dukuriem,» viņa piebilda.

Dziedātāja marta sākumā sava talanta cienītājiem Rīgā un vairākās citās Latvijas pilsētās piedāvās izbaudīt īpašu muzikālu koncertizrādi «Romani Rat» («Čigānu nakts»), kurā piedalīsies arī viesmākslinieki no vairākām valstīm.

Paredzams, ka līdzās Marijai koncertos Soču olimpiādē uzstāsies vēl vairāki citi Krievijā pazīstami Latvijas izpildītāji, tostarp vijolnieks Raimonds Ozols, Intars Busulis un grupa «Prāta vētra».

2014.gada Ziemas olimpiskās spēles Sočos būs lielākais sporta pasākums Krievijā kopš Padomju Savienības sabrukuma. Tās sāksies 2014.gada 7.februārī un noslēgsies 23.februārī. Uz olimpiādi dosies 58 Latvijas sportisti.

Uz augšu