Dziedātājam Robijam Viljamsam - 40

FOTO: AFP/Scanpix

Populārākais britu dziedātājs un dziesmu autors Robijs Vilijams, kurš pagājušajā gadā viesojās Tallinas Dziesmu svētku estrādē, uz koncertu pulcējot arī lielu daļu latviešu, šodien, 13. februārī svin 40. dzimšanas dienu.

Robijs Viljamss Lielbritānijā ir ieguvis 17 «BRIT Awards» balvas, kas norāda, ka viņš viennozīmīgi ir iemīļotākais mākslinieks Lielbritānijā. 2004. gadā mūziķis tika uzņemts Lielbritānijas mūzikas slavas zālē.

Pēc Robija Viljamsa 2006. gada pasaules turnejas «World Tour 2006» izziņošanas, jau pirmajā dienā tika pārdoti 1,6 miljoni biļešu.

Robija Viljamsa karjera mūzikā uzplauka, līdz ar grupas «Take That» iegūto popularitāti 1990. gadu pirmajā pusē. Pēc tam, kad iekšēju nesaskaņu dēļ 1995. gadā grupu pameta Robijs Viljamss, drīzumā grupa izjuka. Tomēr pēc nepilniem 10 gadiem, 2005. gadā «Take That» jau četru dalībnieku sastāvā bez Robija Viljamsa atkal apvienojās un turpina veiksmīgi uzstāties un izdot jaunus albumus.

Grupa «Take That» tika izveidota 1990. gadā Mančestrā. Laika posmā no 1990. līdz 1996. gadam grupa «Take That» ir pārdevusi vairāk kā 19 miljonus albuma kopiju un tiek uzskatīta par vienu no vispopulārākājām Apvienotās Karalistes popgrupām.

Uz augšu
Back