«Barcelona» un PSG ar vienu kāju 1/4 finālā (11)

UEFA Čempionu līgas turnīrā otrdienas vakarā Mančestrā un Leverkūzenē tika aizvadītas astotdaļfinālu pirmās spēles.

Spānijas komandas «FC Barcelona» futbolisti viesos ar 2:0 pārspēja Anglijas premjerlīgas klubu «Manchester City».

Spēles 54. minūtē mača rezultātu atklāja argentīnietis Lionels Mesi, kurš realizēja 11 metru soda sitienu, bet 90. minūtē brazīlietis Dani Alvešs dubultoja viesu pārsvaru.

Tikmēr Francijas čempioni «Paris Saint-Germain» izbraukumā ar 4:0 sagrāva Vācijas klubu Leverkūzenes «Bayer 04».

Jau 3. minūtē Blēzs Matuidi izvirzīja vadībā Francijas komandu, bet pirmā puslaika izskaņā divreiz izcēlās slavenais uzbrucējs Zlatans Ibrahimovičs. Punktu mačam pielika franču uzbrucējs Johans Kabajē, kurš 88. minūtē guva ceturtos vārtus PSG labā.

Atbildes spēles 12. martā risināsies attiecīgi Barselonā un Parīzē.

Trešdienas vakarā tiks aizvadītas vēl divu astotdaļfināla pāru pirmās spēles, bet atlikušie četri dueļi risināsies nākamo otrdien un trešdien.