Domburs vadīs jaunu TV raidījumu

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Telekanāls LNT veidos jaunu raidījumu, kuru vadīs žurnālists Jānis Domburs, portālu «Apollo» informēja mediju grupas «Modern Times Group» sabiedrisko attiecību vadītāja Marta Zandersone.

Ik nedēļu LNT skatītāji kopā ar Domburu analītiskā skatījumā varēs kopīgi analizēt politiskos, ekonomiskos un sociālos procesus nacionālā un arī starptautiskā līmenī. Raidījumā aplūkoto tēmu loks būs ļoti plašs, sola Zandersone.

Šobrīd norit intensīvs darbs pie jaunā raidījuma, tāpēc plašāka informācija par raidījumu un tā veidotājiem vēl sekos.

«Pēdējos pāris gados, kad medijos aktīvi nestrādāju, darbojos gan radošā, gan komerciālā jomā. Šajā laikā bija iespējas iegūt jaunu pieredzi un zināšanas - strādāju pie dokumentālā kino projekta, par kuru plašāka informācija drīzumā vēl sekos, biju neatkarīgs konsultants vairākās nozarēs gan valsts, gan nevalstiskajā sektorā. Man ir bijis arī pietiekami daudz brīva laika pārdomām, lai izvērtētu dažādus procesus un arī mediju darbu Latvijā. Daudzi cilvēki man ir teikuši, ka vēlas, lai atgriežos televīzijā, un šis LNT piedāvājums ir interesanta iespēja to īstenot jaunā raidījumā,» teic Domburs.

Savukārt MTG TV un radio vadītāja Latvijā Baiba Zūzena norāda: «Kanāla LNT fokuss un trumpis ir ziņas un informatīvie raidījumi. Prieks, ka pēc ilgākas klusēšanas Jānis Domburs atgriežas televīzijā. Ticams, ka jaunais kopīgi veidotais projekts LNT kļūs par spēcīgu spēlētāju analītiski informatīvo raidījumu blokā un piesaistīs plašu skatītāju loku. MTG šogad par trešdaļu palielina investīcijas vietēji ražotā saturā un minētais projekts ir kārtējais finansiāli un saturiski apjomīgais solis.»

Uz augšu