«Ozolnieki»/«Monarch» uzvar papildlaikā un panāk piekto spēli pusfinālā (5)

Izšķirošo maču par vietu Latvijas hokeja čempionāta finālā nāksies aizvadīt sērijā starp «Kurbads» un «Ozolnieki»/«Monarch» komandā, jo šodien ceturtajā cīņā pārāki savā laukumā ar 3:2 (0:0, 1:1, 1:1, 1:0) pagarinājumā bija «Ozolnieki»/«Monarch» hokejisti.

Pirmajā trešdaļā vārti netika gūti, bet otrās trešdaļas septītajā minūtē mājiniekiem vadību dāvāja Sergejs Durdins. Drīz pēc tam neizšķirtu atjaunoja iepriekš savainotais Renārs Undelis, trešā perioda ievadā Jurijs Kļujevskis vadībā izvirzīja jau «Kurbads» komandu, bet trešdaļas vidū neizšķirtu atjaunoja Edgars Lipsbergs.

Pamatlaikā vārti vairs netika gūti, bet uzvaru mājiniekiem pagarinājuma trešajā minūtē atnesa Valentīns Feoktistovs.

Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts kļuvis neizšķirts 2-2, bet izšķirošā sērijas spēle notiks svētdien.

Šīs sērijas uzvarētāju finālā jau gaida «Rīga»/«Prizma» komanda, kas savā pusfināla sērijā ar 3-1 pārspēja «Zemgale»/LLU vienību.

Pēc tam finālsērijā uzvarētāja noskaidrošanai būs jāizcīna četri panākumi.