«Rīga/Prizma» atspēlējas un panāk neizšķirtu finālsērijā (1)

Latvijas hokeja čempionāta finālsērijas ceturtajā spēlē šovakar HS «Rīga/Prizma» savā laukumā ar 3:2 HK «Kurbads», sērijā līdz četrām uzvarām panākot neizšķirtu 2-2.

Pirmās trešdaļas 10. minūtē Valērijs Fiļimonovs atklāja spēles rezultātu, bet jau pēc 71 sekundes «Kurbada» pārsvaru dubultoja Ēriks Bisenieks. Otrās trešdaļas 7. minūtē Mihails Kokļins samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet trešā perioda 4. minūtē Aleksandrs Fadejevs panāca izlīdzinājumu.

Pēdējās trešdaļas 9. minūtē rīdzinieki pārņēma vadību, kad ar precīzu metienu izcēlās Kokļins, bet atlikušajā laikā rezultāts vairs nemainījās.

Atgādinām, ka sērijas pirmajā spēlē «Kurbads» savā laukumā izcīnīja graujošu uzvaru ar 10:2, otrajā mačā «Rīga/Prizma» viesos papildlaikā revanšējās ar 4:3, bet trešajā spēlē Rīgā ar 6:1 uzvarēja «Kurbads».

Sērijas piektā spēle notiks otrdien Vidzemes ledus hallē Ogrē, bet sestais mačs risināsies ceturtdien Rīgā.