Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Volkswagen» gatavojas sākt ražot īpaši lētu auto

FOTO: Autoviva.com, CC BY-SA 2.0

Tādas budžeta automašīnas kā «Renault Dacia» jauna auto cenas latiņu ir nolikušas samērā zemu un šis koncepts izrādījies veiksmīgs. Iekarot īpaši lēto automobiļu tirgus daļu tagad nolēmis arī vācu autoražotājs «Volkswagen» (VW), ziņo aģentūra «Reuters».

VW grupas padome gatavojas jau šonedēļ parakstīt jaunās automobiļu līnijas sagatavošanas dokumentus. VW pārstāvis aģentūrai atklājis, ka jaunā auto koncepts jau ir gatavs, taču gala lēmums par ražošanas uzsākšanu vēl neesot parakstīts.

Paredzēts, ka jaunais auto būs nopērkams par 6000 līdz 8000 eiro. Tas tiks ražots Ķīnā un šīs valsts automašīnu tirgū varētu nonākt 2016.gadā. Tas nozīmē, ka jaunais auto būs par 4000 eiro lētāks, nekā pēdējais VW budžeta modelis «Up!».

VW pārstāvji skaidro, ka novērojuši īpaši lētā indiešu auto «Tata Nano» sliktos panākumus un secinājuši, ka tikai ar cenu pircējus pārliecināt nav iespējams. Tas esot bijis īpaši grūts uzdevums izstrādāt budžeta auto konceptu, ievērojot augstos VW drošības un kvalitātes standartus, taču VW uzskata, ka tas viņiem ir izdevies.

«Volkswagen» gadā plāno saražot 500 000 iecerēto mazcenas automašīnu, vēsta žurnāls «Manager Magazin». Eiropā šo automašīnu pārdot nav paredzēts.

Redaktors iesaka