Piedalies konkursā un laimē lieliskas rotaļlietas savam mazulim!

Kriksīša pirmais pavasaris :)

FOTO: Kristīna

Portāls «Apollo»  sadarbībā  ar LEGO rīko fotokonkursu «Mans mazulis pavasarī».

Konkursa rīkotāji cer sagaidīt jaukas, saulainas, laimīgu mazuļu fotogrāfijas.

Konkursā var piedalīties, pievienojot foto (horizontālā mala 700 px) pie šī raksta, norādot foto autoru un attēla parakstu. Katrs dalībnieks konkursā piedalās ar vienu foto.

Konkurss noslēgsies 16. aprīlī, uzvarētājus paziņosim 17.aprīlī portālā «Apollo».

Pieci konkursa dalībnieki iegūs LEGO DUPLO dāvanas bērniem vecumā no 1,5-5 gadiem. Konkursa uzvarētājus noteiks balvas devējs LEGO.

Nozīmīgākais mazo bērnu darbiņš – spēlēšanās

Bērniem patīk rotaļāties un ļauties savas iztēles izspēlei, taču patiesībā spēle bērnam dod daudz vairāk par prieku un labi pavadītu laiku. Rotaļāšanās ir bērna pirmais un svarīgākais darbiņš caur kuru apgūt tālākai dzīvei nepieciešamākās iemaņas.

Izmantojot un attīstot savas maņas – tausti, redzi, dzirdi kā arī garšu – jau no aptuveni pusgada vecuma katra mantiņa, katrs priekšmets, kas nonāk mazajās rociņās, tiek izpētīts un apgūtā informācija par to tiek noglabāta, attīstot domāšanu.

LEGO® produkti ir vieni no tiem, kurus vecāki visbiežāk izvēlas saviem mazuļiem, jo tie ir droši un izglītojoši, viegli saprotami vecākiem un ērti lietojami bērniem. LEGO sērijas ir sadalītas pēc interesēm, vecuma grupām un sarežģītības. Pašiem mazākajiem piemērots ir LEGO DUPLO®, kuru var sākt lietot no pusotra gada vecuma.

CreaKids bērnudārza vadītāja Daina Kājiņa saka: «LEGO DUPLO klucīši bērniem sniedz drošu un patīkamu pirmo spēlēšanās pieredzi, to vienlaikus apvienojot ar mācīšanos no paaudzes paaudzē. Caur sazināšanos bērni iemācās dalīties ar idejām, noteikt mērķus un sadalīt uzdevumus, kas stiprina viņu spēju sekmīgi strādāt grupās. Tāpat arī skatīšanās uz savu veikumu palīdz attīstīt pašpārliecinātību, kas ir ļoti svarīgi. Citreiz vēroju, kā bērni spēlējas kopā, vienlaikus apgūstot socializēšanās prasmes, veidojas jaunas draudzības, bērnišķīgi strīdi un situāciju risinājumi – nenovērtējama pieredze vēlākajām gaitām skolā.»

DUPLO klucīšu izmērs ir veidots daudz lielāks nekā parastais, lai bērniem būtu droši un ērti ar tiem spēlēties un, lai mazos iedrošinātu caur aizraujošu spēlēšanos lietot savas rokas un attīstīt sīko pirkstu motoriku, vienlaikus apgūstot jaunas zināšanas. Nav noslēpums, ka jo īpaši vecumā no diviem līdz trīs gadiem bērna attīstība, uzkrātais zināšanu apjoms un dzīves pieredze ir vitāli svarīgi un noder visu turpmāko dzīvi. Rotaļu laikā DUPLO klucīši palīdz stimulēt tādas nozīmīgas prasmes kā komunikācija, problēmu risināšana, koncentrēšanās, radošuma un iztēles attīstība. No mazām dienām aizraujoši un kvalitatīvi pavadot laiku kopā ar LEGO, vienlaikus tiek apgūti zvēru nosaukumi, cipari, krāsas, formas. Katra «būvēšana» ir piedzīvojums mazajiem pirkstiņiem.

«Jebkuri klucīši, neatkarīgi no kura komplekta tie ir ņemti, ir pilnībā saderīgi, līdz ar to, bērnam augot (un interesēm attiecīgi mainoties), LEGO klucīši paliek nemainīgi noderīgi, jo jaunajiem komplektiņiem var pievienot elementus no vecajiem vai arī salikt vairākus komplektiņus kopā, radot vēl nebijušu piedzīvojumu. Turklāt tie ir apbrīnojami izturīgi, viegli kopjami un pats galvenais – droši.» Teic LEGO Mārketinga vadītāja Baltijā Liene Sileniece.

LEGO grupa ir apņēmības pilna bērniem sniegt drošu un lielisku spēlēšanās pieredzi, ticot, ka radītais produkts palīdz radīt pozitīvu atmosfēru bērnu un vecāku dzīvēs, jo spēlēšanās ar lielākajiem DUPLO klucīšiem vai parastajiem LEGO, palīdz mazajiem stimulēt tādas nozīmīgas dzīves prasmes, kā problēmu risināšanu, koncentrēšanos, radošumu un iztēli, pozitīvā mācību vidē. »Mēs to saucam par rotaļīgu mācīšanos un ceram, ka esam spējīgi iedvesmot un attīstīt nākotnes bērnus,» piebilst LEGO Mārketinga vadītāja Baltijā Liene Sileniece.

Vietnē www.duplo.lego.com ir vairāk informācijas par rotaļu iespējām bērniem un LEGO produktiem. Vietnē ir arī spēļu sadaļa, kur bērni var rotaļāties ar skaņām un animācijām drošā tiešsaistes vidē.