Pk 4.12.2020.

«Mercedes-Benz» pārstāvji Latvijā uzsāk unikālu darbinieku atlases akciju

FOTO: Prior Design NA (priordesignusa.com), CC BY-ND 2.0

Šā gada aprīlī «Mercedes-Benz» ģenerālpārstāvis Latvijā SIA «Domenikss» aizsāk unikālu darbinieku atlases projektu «Zvaigžņu komanda», kurā aicina iesaistīties visus ambīcijām bagātos un izaicinājumiem atvērtos, «Apollo» uzzināja uzņēmumā.

Septiņu nedēļu laikā apmācību, treniņu un darba apstākļos no 30 atlasītiem kandidātiem tikai desmit būs iespēja kļūt par SIA «Domenikss» Servisa klientu konsultantiem.

«Domenikss Zvaigžņu komandas projekts sniedz unikālu iespēju realizēt savas profesionālās ambīcijas un kļūt par daļu no Latvijas vadošā auto nozares uzņēmuma komandas. Kandidāti savas spējas pārbaudīs reālos darba apstākļos, jo septiņu nedēļu intensīvās treniņu un apmācību programmas ietvaros viņiem būs nepieciešams iedziļināties un izprast klientu vajadzības, parādot izcilu klientu apkalpošanas sniegumu un ātru mācīšanās prasmi, kuru novērtēs mūsu ilggadējie «Domenikss» speciālisti. Desmit izcilākie kandidāti iekļūs «Domenikss Zvaigžņu komandas» sastāvā un pārstāvēs pasaules autobūves etalonu – «Mercedes-Benz» zīmolu,» skaidro SIA «Domenikss» ģenerāldirektors Viktors Troicins.

Projekta laikā 30 atlasītie kandidāti sacentīsies, lai iegūtu vienu no desmit vietām «Domenikss» servisa klientu konsultantu Zvaigžņu komandā. Lai nodrošinātu iejušanos reālos darba apstākļos, apmācību laikā kandidāti saņems atalgojumu 700 eiro apmērā pēc visu nodokļu nomaksas.

Kandidātu iepriekšējai darba pieredzei nav nozīmes, taču «Domenikss» augstu novērtēs kandidātu atbildību pret darbu, tieksmi uz nemitīgu attīstību un mērķtiecību uz izcilību auto nozarē, uzsver uzņēmums.

Redaktors iesaka