Laimē biļetes uz vērienīgu flamenko deju izrādi Ventspilī!

FOTO: Publicitātes foto

Portāls «Apollo» savā lapā «facebook.com» piedāvā konkursu - esi «Apollo» lapas sekotājs, spied ziņai «patīk» un «dalīties», kā arī komentārā ieraksti, ar ko tu kopā apmeklēsi izrādi. Izrāde notiks T/n Jūras vārti, Ventspilī -  28. aprīlī. Biļetes izlozēsim 23. aprīlī. 

Lai piedalītos konkursā, spied šeit

Flamenko deju kompānijas «Jesus Carmona & Cia» (Barselona) mākslinieciskais vadītājs, horeogrāfs un solists Hesus Karmona šobrīd ir pirmā lieluma flamenko zvaigzne Spānijā un pasaulē. Latvijas skatītājiem «Jesus Carmona & Cia» piedāvās izrādi «Black and White Crib» («Baltais un melnais»), kuru pats Karmona raksturo šādi: «Dzīve ir divu pīlāru līdzāspastāvēšana: pilnība un tukšums, baltais un melnais... Flamenko ir emocijas, ilūzijas, sapņi, ilgas un vēlme cīnīties.»

Hesus Karmona kopš septiņu gadu vecuma apgūst flamenko dejas mākslu pie dažādiem speciālistiem. Karmona ir ieguvis akadēmisko grādu Spāņu dejā un flamenko Barselonas dejas un teātra institūtā. Karmona ieguva galveno balvu XX Flamenko un Spāņu dejas konkursā 2011. gadā. Sešpadsmit gadu vecumā viņš sāka savu profesionālo dejas karjeru «Teatro Zorilla» Barselonā.

Uz augšu