Pk, 1.12.2023.

Kādam pasažierim lidojums beidzas ar viņa piesiešanu pie krēsla

Apollo.lv
Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: jmiguel.rodriguez, CC BY-NC 2.0

Otrdien kāds iereibis «Turkish Airlines» lidmašīnas pasažieris lidojuma laikā sacēlis pamatīgu traci. Viņš spļāvis uz pasažieriem un piekāvis lidmašīnas apkalpojošo personālu, jo viņam šķitis, ka kāds no pasažieriem nozadzis viņa klēpjdatoru, ziņo laikraksts «The New York Daily News».

Lidmašīna bijusi ceļā uz Ņujorkas Kenedija lidostu, kad 30 gadus vecais Šahbazs Hāns sācis skaļi uzvesties un spļaut uz citiem pasažieriem, jo domājis, ka kāds nozadzis viņa klēpjdatoru.

Viss kļuvis vēl sliktāk, kad notikušajā iesaistījās lidmašīnas apkalpe. Hāns sācis no tās bēgt un pa aili starp sēdvietām aizskrējis līdz vienam lidmašīnas galam. Kad lidsabiedrības darbinieki viņu panākuši, vīrietis pārrāpies pāri vidējā rindā sēdošajiem pasažieriem un skrējis atkal uz otru lidmašīnas galu.

Lidmašīnas personālam ar pasažieru palīdzību vīrieti vēlāk izdevās sagūstīt un viņš līdz lidojuma beigām tika piesiets pie pasažieru krēsla. Cīņas brīdī viņš vienam no stjuartiem pārsitis degunu, citam iespēris pa cirkšņiem, bet vēl vienam iesitis pavēderē.

Pēc nolaišanās Pakistānas pilsonis, kam ir arī ASV pilsonība, nekavējoties tika aizturēts. Pēc nopratināšanas viņa māte samaksājusi 25 000 ASV dolāru lielu drošības naudu un viņš ticis atbrīvots ar nosacījumu, ka šajā laikā viņš nelietos alkoholu.

Facebook Telegram Draugiem X Whatsapp
Comments
TVNET KALVE
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu