Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Pekinas autoizstādē «Volkswagen» piedāvā četras pasaules pirmizrādes

FOTO: Foto:Ekrānuzņēmums

No 20.aprīļa līdz 29. aprīlim Ķīnā notiekošajā Pekinas autoizstādē «Volkswagen» stendā tiek prezentēti četri transportlīdzekļi - papildus pilnveidotās «Touareg» pirmizrādei Ķīnas tirgū tiek prezentēti arī «Golf R 400», «New Midsize Coupé» un «Golf Edition».

Kā biznesa portālu «Nozare.lv» informē uzņēmumā, «Touareg» ir apvidus automobilis, kas pārdots vairāk nekā 720 000 eksemplāru. Pekinas autoizstādē Ķīnā «Volkswagen» patlaban prezentē uzlaboto «Touareg» versiju. Jaunā «Touareg» dīzeļdzinēja (TSI) un hibrīdauto (TSI un elektrodzinējs) versiju tirdzniecība Vācijā tiks sākta rudenī.

Prezentētais «Golf R 400» līdz ātrumam 100 kilometri stundā (km/h) ieskrienas 3,9 sekundēs. Tā maksimālais ātrums ir 280 km/h. «New Midsize Coupé» savukārt apvienojot sedanu un sporta automobiļu pasauli. Zemā (1422 milimetri) un platā (1838 milimetri) virsbūve nozīmē, ka automobilim ir zems gravitācijas centrs. Savukārt «Golf» 40 gadu dzimšanas diena tiek atzīmēta ar «Golf Edition» prototipu. Šī automobiļa prototips ir aprīkots «gluži kā grezns limuzīns» un izceļoties ar «Magic Morning» virsbūves krāsu. Ar šo prototipu tiekot godināts «Golf», kurš pārdots vairāk nekā 30 miljonos eksemplāru, tādējādi kļūstot par vienu no veiksmīgākajiem automobiļiem pasaulē.

Redaktors iesaka