Robijs Viljamss izlēmis, ka neatgriezīsies grupā «Take That»

FOTO: AFP/Scanpix

Britu dziedātājs Robijs Viljamss nepiedalīsies popgrupas «Take That» gaidāmajā koncertturnejā, jo vēlas vairāk laika pavadīt ar ģimeni.

Hita «Angels» autors pirmoreiz no grupas aizgāja 1995.gadā, tomēr 2010.gadā pievienojās albuma «Progress» ierakstā un turnejā.

Viljamss šonedēļ paziņoja, ka viņa ģimenē gaidāms otrs bērns. 40 gadus vecais Viljamss un 34 gadus vecā Aīda Fīlda ir vecāki 19 mēnešus vecajai meitiņai Teodorai Rozai.

«Es to nevaru,» lēmumu par nekoncertēšanu ar «Take That» skaidro mūziķis. «Man pašam ir koncertturneja, un drīz pasaulē nāks mans otrais bērns.»

Taču tas nenozīmē, ka Viljamss vairs nekad neuzstāsies kopā ar bijušajiem grupas biedriem Geriju Bārlovu, Marko Ovenu, Džeisonu Orindžu un Hovardu Donaldu. «Lai arī kas notiktu, es būšu kopā ar «Take That»,» sola dziedātājs.

Viņš atklāja, ka pēc jauniznākušā svinga mūzikas albuma «Swing Both Ways» turnejas gatavojas izbrīvēt vienu vai divus gadus, lai pavadītu laiku ar ģimeni.

Martā Bārlovs atklāja, ka grupa esot devusi Viljamsam laiku pārdomām par pievienošanos koncertturnejai. «Maija beigās mums jāzina, ko darīsim,» viņš teica. «Robijs ir ģimenes cilvēks, tāpēc nezinu, vai viņš atgriezīsies grupā.»

Pat ja Viljamss neatgriezīsies grupā, viņš palīdzēs jaunā albuma sacerēšanā, ir pārliecināts Bārlovs. Arī grupa solījusies palīdzēt Viljamsa nākamā albuma tapšanā.

Uz augšu