Sv 29.11.2020.

Video: Dziedošā mūķene uzstājas ar Kailiju Minogu

FOTO: ekrānuzņēmums

Pagājušajā nedēļā talantu šova «The Voice» Itālijas versijas skatītājus pārsteidza popdīvas Kailijas Minogas uzstāšanās ar dziedošo itāļu mūķeni, kas kļuvusi par interneta sensāciju.

Minoga, kura ir šova Lielbritānijas versijas žūrijā, izpildīja hitu «Can’t Get You Out Of My Head», kad viņai uz skatuves pievienojās 25 gadus vecā māsa Kristīna, kura, kā jau ierasts, uzstājās melnajā mūķeņu tērpā, brillēs un vienkāršās kurpēs.

Martā Kristīna kļuva slavena, talantu šovā uzstājoties ar R&B dziedātājas Ališas Kīsas hitu «No One». Uzstāšanās ieraksts baudīja straujus panākumus vietnē «YouTube», kuras lietotāji pirmo piecu dienu laikā to noskatījās vairāk nekā 24 miljonus reižu. Līdz šim skatījumu skaits jau dubultojies.

«Māsai Kristīnai piemīt talants, kas vairo prieku klausītājos,» sacīja itāļu šova žūrijā esošais reperis «J-Ax». «Es to redzu gan vokālajos pedagogos, gan klausītājos.»

Mūķene iepriekš teikusi, ka piedalīšanās talantu šovos ir labs veids, kā izplatīt Dieva vārdu. «Kurš teica, ka mūķene nevar uzstāties? Tas māca jaunām sievietēm, kuras veltījušas savu dzīvi Dievam, ka viņas var darīt visu to pašu, ko citi cilvēki,» viņa sacīja.

Redaktors iesaka