Brīdinājums!

Šo lapu nedrīkst atvērt, ja Tev vēl nav 18 gadu.

Man jau ir 18 Man vēl nav 18

Foto: Slavenības vēlas, lai sievietes varētu brīvi staigāt kailām krūtīm

Britu modele Kara Delavinja ir viena no slavenībām, kura piedalās «Free the Nipple» kampaņā. Arī viņa sociālajos portālos ir publicējusi fotogrāfijas, kurās modele protestē pret dzimumu nevienlīdzību.

35 pasaules valstīs sievietēm ir aizliegts atrasties publiskā vietā bez krūštura vai apģērbā, kas neaizsedz krūtis. Kampaņa «Free the Nipple» ir par sieviešu un vīriešu dzimumu līdztiesību un vēlas šo likumu mainīt.

21 gadu vecā Kara Delavinja ir tikai viena no daudzām slavenībām, kura atbalsta «Free the Nipple» kampaņu un vēlas, lai ASV iedzīvotājiem nebūtu aizspriedumu pret sieviešu krūšgalu atkailināšanu. Šā gada 10.jūlijā viņa savā «Instagram.com» profilā ir publicējusi šokējošu fotogrāfiju, kurā redzams salīdzinājums starp vīrieša un sievietes krūtīm un krūšgaliem.

Fotogrāfijā aizklāts ir tikai sievietes krūtsgals, kā arī ir salīdzināts krūšu izskats. Nav zināms, vai bildē redzamā sieviete ir Kara Delavinja, tomēr viņas viedoklis par šo tēmu ir skaidrs.

Kampaņu atbalsta arī Brūss Viliss un Demijas Mūras meita Skota. Arī viņa sociālajos portālos ir publicējusi fotogrāfiju ar kailām krūtīm, tādā veidā protestējot pret dzimumu nevienlīdzību.

Uz augšu