Atgadījums «Ryanair» lidojuma laikā kļūst par interneta sensāciju

FOTO: Tom Raftery, CC BY-NC-SA 2.0

Par interneta sensāciju kļuvis kāds stāsts par mīlestību no pirmā acu skatiena «Ryanair» reisa laikā - mīlnieki pazaudēja viens otru, taču atrada ar sociālo tīklu palīdzību. 

Ārvalstu mediji vēstī, ka jaunietis no Īrijas ar sociālo mediju palīdzību identificēja meiteni, ar kuru viņš iepazinās lidojuma laikā un plānots, ka abi tiksies. 

Sociālajā tīklā «Twitter» izvērsta kampaņa ar nosaukumu #loveatfirstflight un īram Džeimijam Kellijam izdevās atrast kanādieti Keitiju, ar kuru viņš lidoja vienā lidmašīnā no Barselonas uz Dublinu. 

Zināms, ka «Ryanair» Romeo, kā viņu tagad dēvē mediji, un Keitija pašķīrās pie pasu kontroles un vairs neatrada viens otru. 

Kellijam bija zināms tikai Keitijas vārds, taču viņš neapjuka un lika lietā sociālos tīklus. Vēlāk izrādījās, ka arī 27 gadus vecā Keitija Moro meklēja jaunieti lidostā.

Keitijai, kas nav Eiropas Savienības pilsone, bija jādodas pie cita lodziņa un tādā veidā abi pazaudēja viens otru. Lai arī Kellijs gaidīja Keitiju desmit minūtes, viņš viņu vairs nesastapa. 

Kellija lūgums sociālajā tīklā kļuva par interneta sensāciju un «nokļuva» arī līdz Kanādai, kur kāds Moro radinieks atsaucās. Pati Moro medijiem stāstījusi, ka bija pārsteigta un glaimota, kad uzzināja, ka «izskatīgais īrs» uzsācis veselu kampaņu, lai viņu atrastu. 

Tagad Kellijs un Moro sazinās internetā un kaļ plānus par satikšanos klātienē.

Uz augšu