Filma «Bridžita Džounsa 3»: Vai tajā piedalīsies arī Hjū Grants?

FOTO: Reuters/Scanpix

Britu aktieris Hjū Grānts nespēlēs jaunākajā kinolentē par Bridžetu Džounsu, vēsta laikraksts «The Guardian».

«Es izlēmu to nedarīt,» sacīja 54 gadus vecais aktieris, kurš piedalījās divās iepriekšējās daļās. «Bet es domāju, ka viņi uzņems filmu bez Daniela. Starp citu grāmata ir lieliska, taču scenārijs ir pilnīgi atšķirīgs - vismaz tas, ko es redzēju pirms dažiem gadiem.»

Pirms diviem gadiem atklātībā nonāca ziņas, ka Grānts neesot apmierināts ar scenāriju, kura tapšanā piedalījās «Bridget Jones» («Bridžeta Džounsa») grāmatu sērijas autore Helēna Fīldinga. Filmā bija plānots attēlot Džounsas dzīvi pēc 40 gadu vecuma un vēlmi pēc bērna.

Filmas scenārijs un pagājušogad iznākusī Fīldingas grāmata «Mad About the Boy» ir ļoti atšķirīgi. Otrajā aprakstīta Džounsas dzīve kā atraitnei pusmūžā, audzinot divus mazus bērnus. Marks Dārsijs, ko filmās atveidoja aktieris Kolins Fērts, ir miris.

Bridžitas Džounsas grāmatu sērija aizsākās 1995.gadā kā sleja britu laikrakstā «The Independent», kurā aprakstīta vientuļu trīsdesmitgadnieku dzīve Londonā. Pirmā grāmata «Bridget Jones's Diary» («Bridžitas Džounsas dienasgrāmata») iznāca 1996.gadā, savukārt 1999.gadā sekoja otrā daļa «Bridget Jones: The Edge of Reason» («Bridžita Džounsa: Saprāta robeža»).

Kopumā visā pasaulē pārdoti vairāk nekā 15 miljoni romānu kopiju. 2001. un 2004.gadā arī iznāca abu daļu ekranizācijas ar aktrisi Renē Zelvēgeri galvenajā lomā.

Uz augšu
Back