Rīza Viterspūna atklāj savu grūtāko lomu (4)

LETA
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Foto: Reuters/Scanpix

«Oskarotā» amerikāņu aktrise Rīza Viterspūna uzskata, ka viņas mūža grūtākā loma esot bijusi filmā «Wild».

Biogrāfiskajā filmā Viterspūna spēlē Šerilu Streidu, kura devās trīs mēnešus ilgā pārgājienā pa ASV savvaļu, lai atkoptos no mātes nāves, laulības izjukšanas un pārvarētu atkarību no heroīna.

«Tā bija fiziski, emocionāli un garīgi visgrūtākā filma, kādā jebkad esmu piedalījusies. Taču es biju ļoti laimīga, kad tas bija padarīts,» kinolentes pirmizrādē Londonas kinofestivālā sacīja 38 gadus vecā aktrise.

Sākumā Viterspūna esot nesusi mugursomu, kurā iekšā bijusi vien avīze. Taču vēlāk režisors nolēmis piepildīt to ar smagumiem, lai Viterspūnas gaita izskatītos ticamāka. «Es nekad neesmu bijusi tik spēcīga kā pēc filmas uzņemšanas. Man parādījās problēmas ar muguru,» teica Viterspūna.

Kinolentē iekļautas ainas ar narkotiku lietošanu un seksu, kas aktrisei esot sagādājušas grūtības.

Uz filmas pirmizrādi bija ieradusies pati Streida, par kuru tā uzņemta pēc rakstnieka Nika Hornbija romāna motīviem.

Toronto kinofestivālā «Wild» saņēma kritiķu uzslavas. Tai tiek prognozēti labi panākumi ASV Kinoakadēmijas balvu ceremonijā.

2006.gadā Viterspūna tika apbalvota ar «Oskaru» par lomu biogrāfiskajā drāmā «Walk the Line» par amerikāņu dziedātāju Džoniju Kešu.

Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu