Tiek sākta biļešu tirdzniecība uz Robija Viljamsa koncertu Rīgā

FOTO: Publicitātes foto

7.novembrī 10.00 «Ticketpro» tīklā tiek sākta biļešu tirdzniecība uz Robija Viljamsa (Robbie Williams) koncertu Latvijā. Superzvaigzne ar iespaidīgu šovu Arēnā Rīga uzstāsies nākamā gada 6. aprīlī un izpildīs karjeras labākās dziesmas, sākot no klasiskā «Let Me Entertain You» līdz pat satriecošajam «Angels».

www.ticketpro.lv

Biļešu cenas - sākot no EUR 69.

Kā ziņots, «Let Me Entertain You» koncerttūre tiks uzsākta nākamā gada martā Madridē, un Robijs Viljamss ieplānojis šīs turnejas laikā apmeklēt arī valstis, kurās līdz šim nav uzstājies. Mūziķis jauno turneju izziņojis ar vārdiem: «Elle ir prom, un debesis ir klāt. Nākamgad es dodos jaunā turnejā!».

Robijs Viljamss tiek dēvēts par vienu no planētas labākajiem izklaidētājiem. Britu laikraksts The Guardian par Robija koncertiem raksta: «Ja kāds uz skatuves spēj sagādāt vēl vairāk jautrības par Robiju, mēs gribētu to redzēt. Bet pagaidām - viņš ir Karalis!».

Atgādinām, ka 2013. gada vasarā Robijs uzstājās Tallinas Dziesmu svētku estrādē un mūziķa koncertu apmeklēja vairāk nekā 63 000 skatītāju.

Jaunās «Let Me Entertain You» koncerttūres ietvaros Robijs neuzstāsies Tallinā, tāpēc sagaidāms arī nozīmīgs pieprasījums no mūzikas cienītājiem Igaunijā.

Robijs Viljamss ir komerciāli veiksmīgākais solo mākslinieks Lielbritānijas vēsturē.

Uz augšu