O 1.12.2020.

Piecu pagastu rokdarbnieki izrādīs savus darbus

FOTO: Gunita Kļava/LETA

Amatas novada Drabešu pagasta «Ausmās», atvērta izstāde «Tērps - no senā līdz mūsdienīgam», kur pirmo reizi novada vēsturē piedalīsies visu piecu pagastu rokdarbnieki, portālam «Apollo» pastāstīja Līga Eglīte.

Izstādes atklāšana 6.decembrī plkst. 13.00, tā darbosies līdz 20.decembrim.

Savus darinājumus no vilnas, lina un citiem materiāliem ciemiņiem un novadniekiem atrādīs amatnieki un rokdarbu meistari no Drabešu muižas Amatu mājas, Zaubes rokdarbu kopas «Trejdeviņi», Nītaures rokdarbu studijas «Baiba», arī Skujenes un Ģikšiem.

Izstāde būs apskatāma katru dienu no 10.00 līdz 16.00. Ieeja bez maksas.

Noteikti vērts iegriezties Amatas novada Drabešu pagasta «Ausmās» vēlreiz, lai izstādes noslēgumā 20.decembrī, satiktu rokdarbnieces, amatniekus, čaklās saimnieces, apmeklētu Ziemassvētku labumu un dāvanu tirdziņu un iegādātos kādu mīļu pārsteigumu saviem tuviniekiem.

Tirdziņš būs atvērts no plkst. 10.00 līdz 14.00. Gaidīti visi, kuri darina Ziemsvētkiem noderīgas lietas: cep un vāra, meistaro eglīšu rotas, apsveikumu kartiņas. Aicinām nākt pulkā, iepazīties, tirgoties un mainīties!

Par jautrību tirdziņā gādās kopas «Ore» un «Putni», solot izliet nākamā gada laimi un izzīlēt zilus brīnumus. Būs arī karsti dzērieni, zupa un citas labas lietas.

Tirdziņa rīkotāji stāsta, ka klīstot baumas - būšot arī ķekatnieki.

Redaktors iesaka