Atrasts jūrā pazudušais kaitbordists

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Rojas novadā, Ģipkā atrasts sestdien jūrā pazudušais kaitbordists, aģentūru BNS informēja Valsts policijas pārstāve Signe Šteinberga.

Viņa mirstīgās atliekas un kaitošanas dēlis atrasts izskalots krastā 20 kilometru attālumā no pazušanas vietas. Viņu pamanījis vietējais iedzīvotājs un ziņojis policijai. Šobrīd policija izbraukusi uz notikuma vietu.

Aģentūra BNS ziņoja, ka sestdien plkst.15.43 Jūras meklēšanas koordinācijas dienests saņēma trauksmes zvanu par kaitbordistu, kurš ir iepūsts jūrā un nav spējīgs vēja dēļ pats saviem spēkiem izkļūt krastā.

Nekavējoties tika uzsākti glābšanas un meklēšanas darbi, kuros tika iesaistīts Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Gaisa spēku aviācijas bāzes helikopteri un kuģi, kā arī civilie iedzīvotāji piekrastes apsekošanai. Svētdien jūrā pazudušā sportista meklēšana tika pārtraukta. Viņa meklēšanu turpināja brīvprātīgie.

Jūras meklēšanas un glābšanas centrā pieļauj, ka, iespējams, izsaukums par jūrā pazudušo kaitbordistu tika saņemts pārāk vēlu. Centra priekšnieks komandleitnants Andris Skribis aģentūrai BNS iepriekš sacīja, ka glābšanas dienesti ieradušies notikuma vietā tik ātri, cik varējuši, kā arī glābšanas darbus veikuši «pēc visiem priekšrakstiem».

Uz augšu