Bez pielaides noslēpumam palikusī Broka atstāj LGS valdes locekles amatu

FOTO: Ieva Čīka/LETA

Trešdien Satiksmes ministrijā notika valsts AS «Latvijas gaisa satiksme» (LGS) ārkārtas akcionāru sapulce, kurā nolemts, ka amatu pamet līdzšinējā valdes locekle Baiba Broka.

Jau ziņots, ka Drošības policija neizsniegs speciālo atļauju pieejai valsts noslēpumam LGS valdes loceklei un bijušajai tieslietu ministrei Brokai.

Lūgumu piešķirt pielaidi DP saņēma 2014.gada 24.novembrī, taču, ņemot vērā, ka Satversmes aizsardzības birojs (SAB) jau iepriekš vērtēja Brokas kā tieslietu ministres atbilstību pielaides saņemšanai, DP secinājusi, ka nav pamata pārskatīt SAB lēmumu par atļaujas neizsniegšanu.

LGS valdes priekšsēdis Dāvids Tauriņš aģentūrai LETA norādīja, ka nākotnē varētu tikt izvērtēta iespēja Brokai darbu turpināt nozarē citā amatā. Tauriņš arī sacīja, ka neatkarīgi no izveidojušās situācijas Brokai esot «ievērojama un liela» pieredze LGS pārstāvošā nozarē un būtu lietderīgi to izmantot tālāk. Viņa LGS esot nostrādājusi teju septiņus gadus. Vienlaikus gan Tauriņš atzina, ka šādi lēmumi vēl nav pieņemti.

Uz augšu